Keystone logo

8 Сертифікат Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Епідеміологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Сертифікат
  • Охорона здоров'я
  • Глобальна охорона здоров'я
  • Епідеміологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Сертифікат Програми в Охорона здоров'я Глобальна охорона здоров'я Епідеміологія

Сертифікат програми зосередитися на конкретній галузі дослідження в області, і можуть доповнювати програму ступеня. Вони, як правило, не включають в себе загальні вимоги освіти і може бути завершена відносно швидко.

Що таке сертифікат в епідеміології? Епідеміологія є вивчення здоров'я і хвороб в контексті суспільства. Епідеміологи вивчати захворювання і шукати закономірності в конкретних груп населення. Сертифікат в цій області буде включати вивчення біостатистиків, дизайну та впровадження клінічних досліджень та аналізу результатів. Поточні професіонали комплектуючі програму післядипломного сертифіката в галузі епідеміології отримають більш глибоке розуміння біостатистиці та епідемій, а також уявлення про науково-дослідних процесів.

Після завершення цієї програми, такі професіонали будуть в кращому становищі, щоб оцінити ризики для своїх пацієнтів і місцевих громад та для надання допомоги у контролі та профілактики спалахів захворювання великих.Це відкриває двері для додаткових можливостей для кар'єрного зростання і можливість підвищення заробітної плати.

Вартість будь-якого типу освітньої програми ґрунтується на її місці, рівня і методу навчання, сертифікації, надання повноважень та інших факторів. Для того, щоб з'ясувати, що ваші конкретні витрати будуть, зробіть своє дослідження, а потім зв'язатися з відповідними школи безпосередньо.

Програма сертифікат в епідеміології є перевагою для тих, хто в медичній сфері, зокрема, лікарів, медсестер, лікарів загальної практики та посадових осіб суспільної охорони здоров'я. Професіонали в цих областях можуть використовувати цю підготовку, щоб збільшити обізнаність про конкретні групах високого ризику, профілактичної медицини та аналізу спалахів захворювань. Цей сертифікат також може бути використаний як проміжний крок до кар'єри в біостатистиці, охорони здоров'я та боротьби з хворобами та медичної науки.

Якщо ви вже працюєте в якості медичного або громадських професійних здоров'я, ви, безсумнівно, користь з гнучкого, онлайн програма, яка дозволить вам заробляти цей сертифікат, не перериваючи вашу практику. Багато коледжі та університети по всьому світу пропонують такі програми. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.