Австралія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Австралія 2024

Кількість установ: 9
  • Perth, Австралія

  Саме в 1979 році був задуманий перший національний постачальник фітнес-тренувань в Австралії. Ідея виникла тоді, коли шість любителів фітнесу об’єднали зусилля з єдиною метою покращити якість тренувальних програм та внести свої повні колективні пристрасті до галузі.

  • Heidelberg Heights, Австралія

  Institute Of Health And Nursing Australia (IHNA) є одним з провідних постачальників якісної освіти та навчання в Австралії. Основними галузями знань та проведення курсів Інституту є медсестринство, охорона здоров’я та комунальні послуги, такі як догляд за літніми людьми, підтримка інвалідності та освіта та догляд за дітьми, а також проводяться дослідження та розробки в таких нових сферах, як управління охороною здоров’я та вивчення англійської мови.

  • Alexandria, Австралія

  Сертифікат III у фітнесі - це ваш перший крок у фітнес-індустрію. Ця національна кваліфікація дозволяє вам бути "інструктором з фітнесу". Ви навчитеся оцінювати, навчати та контролювати клієнтів у фітнес-центрах та спортзалах.

  • Brisbane City, Австралія

  З часу свого заснування в 1979 році група Sarina Russo проклала шлях до започаткування та вдосконалення кар’єри тисяч людей по всьому світу. Як лідер у забезпеченні курсів англійської мови та професійних навичок для австралійських та іноземних студентів, наші студенти успішно отримали навички та досвід, необхідні для подальшого навчання в університеті або досягнення такого важливого результату кар'єри.

  • Preston, Австралія

  ALACC - це коледж професійної освіти та навчання (ПТО), що базується в Мельбурні (Престон), і пропонує національно визнані курси.

  • Canberra, Австралія
  • Sydney, Австралія

  Австралійський коледж медсестер ( ACN ) прагне просувати керівництво медсестрами для покращення охорони здоров'я. У нашому коледжі ми впевнені, що всі медсестри можуть бути керівниками незалежно від їх посади чи рівня стажу.

  • West Melbourne, Австралія

  Menzies Institute Of Technology - це акредитована навчальна організація, яка відома своїм сильним акцентом на освіті.

  • Burwood, Австралія

  В New Era Institute ми зосереджуємось не тільки на зростанні вашого академічного потенціалу, але і на вашому особистому зростанні в таких сферах, як лідерство, гравець команди та підвищена творчість. Ми розробляємо наші курси, щоб залучити вас до роботи, яка застосовується для вивчення бізнес-лідерів.

  • Sydney, Австралія

  INT Nurse Training — це зареєстрована навчальна організація (код: 45232), яка надає високоякісне навчання студентам в Австралії.