Keystone logo
Болгарія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Болгарія 2024

Кількість установ: 3
  • Pleven Center, Болгарія

  Медичний університет - Плевен - один з п’яти медичних університетів Болгарії. Він був створений у 1974 році, розширюючи кругозір, розмір та репутацію Міської лікарні, заснованої у 1865 році. Сьогодні, поєднуючи традиції минулого з можливостями сьогодення, він об’єднує навчальні та лікувальні заклади, сучасну доклінічну базу, Університетська лікарня з більш ніж 1000 ліжок та клініками у всіх основних галузях медицини, а також великою кількістю спеціалізованих клінік та дослідницьких відділень із сучасним діагностичним та терапевтичним обладнанням.

  • Varna, Болгарія

  Ласкаво просимо до Медичного університету-Варна-одного з найсучасніших та високотехнологічних університетів країни! Привабливе багатонаціональне середовище, найсучасніші методи та засоби навчання, тренування в реальному світі та симулятори, чудові умови спорту та відпочинку в морській столиці Болгарії-ось лише деякі причини, чому студенти приблизно з 50 країн світу у всьому світі обрали навчання в Медичному університеті-Варна!

  • Sofia, Болгарія

  Медичний університет - Софія (MUS) займає унікальне місце в болгарській системі освіти. Високий рівень викладання, навчання та досягнення у науково-дослідній роботі, охороні здоров’я та громадській діяльності інтегровані - прагнучи, щоб МО був новатором та відповідав суспільним інтересам. Університет прагне до регіонального лідерства, одночасно підвищуючи якість освіти в національному та міжнародному масштабі.