Німеччина

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Німеччина 2023

Кількість установ: 354
  • Amsterdam, Нідерланди
  • Breukelen, Нідерланди

  Nyenrode Business University, єдиний приватний дослідницький (рівневий) університет у Нідерландах, був заснований у 1946 році відомими бізнес-лідерами міжнародних корпорацій, таких як Philips, AkZo Nobel та Unilever. Завдяки таким основним цінностям, як лідерство, підприємливість і керівництво, Nyenrode розвиває лідерів, які володіють знаннями та необхідними навичками, щоб досягти успіху в завтрашньому міжнародному діловому світі. Nyenrode пропонує інтенсивну академічну освіту, а також короткострокові та довгострокові програми у сферах бізнесу, менеджменту, бухгалтерського обліку, контролінгу та податкового права в двох кампусах, Амстердамі та Брейкелені.

  • Ulm, Німеччина

  Університет Ульма є провідним центром навчання, викладання, досліджень і передачі. З моменту свого заснування в 1967 році як університет «під одним дахом» він вражаюче перетворився на жвавий міжнародний центр інновацій та знань.

  • Berlin, Німеччина

  FUBiS — це інтенсивна академічна програма Freie Universität Berlin, за допомогою якої студенти можуть отримати кредити, які можуть бути зараховані до отримання ступенів у їхніх домашніх закладах. Заняття FUBiS тривають від 3 до 6 тижнів і проходять як влітку, так і взимку.

  • Breda, Нідерланди

  Університет прикладних наук Бреда – це вищий навчальний заклад середнього розміру, який фінансується державою. Понад 7000 голландських та іноземних студентів із близько 100 країн навчаються в нашому інституті. Ми пропонуємо програми бакалавра та магістра на професійному та академічному рівнях у сферах ігор, медіа, готелів, об’єктів, логістики, антропогенного середовища, туризму, дозвілля та подій.

  • Heide, Німеччина

  Університет прикладних наук Західного узбережжя є одним із наймолодших державних університетів землі Шлезвіг-Гольштейн і, окрім сучасного обладнання, зосереджується насамперед на практично-орієнтованому викладанні та хорошому нагляді. Загалом навчається близько 1900 студентів, і значення приділяється індивідуальному навчальному середовищу та роботі в малих групах на окремих курсах. Розташування в Гайде/Гольштейн ідеально підходить для вивчення туризму, оскільки місто знаходиться поблизу таких туристичних точок, як Бюзум, Санкт-Петер-Ордінг, Зюльт і Гамбург. Коротко кажучи: ви вивчаєте, де відбувається туризм, і отримуєте вигоду від міцної мережі з численними (регіональними) практичними партнерами з індустрії туризму. Крім того, на базі нашого університету працює Німецький інститут досліджень туризму. Оскільки інститут проводить прикладні дослідження, об’єднаний у загальнонаціональну мережу та користується чудовою репутацією на практиці, вам може бути легше розпочати свою кар’єру. Завдяки безперервній передачі знань від поточних результатів досліджень до викладання ми пропонуємо вам ступінь, орієнтований на майбутнє.

  • Hamburg, Німеччина

  Університет логістики Кюне – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – це приватний університет, розташований у Гамбурзькому районі ГафенСіті. KLU є одним із небагатьох приватних університетів у Німеччині, які мають право присуджувати власних докторів філософії. Основними напрямками досліджень незалежного, сертифікованого державою університету є стале розвиток, цифрова трансформація та створення цінностей у сферах транспорту, глобальної логістики та управління ланцюгами поставок. У 2020 році KLU святкує своє 10-річчя під девізом «10 років нагородженого навчання та досліджень».

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  IE University призначений для студентів, які сприймають навчання як спосіб життя. Ми забезпечуємо сприятливу спільноту, де студенти та викладачі взаємодіють разом у процесі навчання. Університет IE має персоналізовану, орієнтовану на студента спільноту з багатим розмаїттям людей, ідей та підходів. Щороку в університетському містечку представлено понад 130 національностей, причому понад 75% студентів приїжджають з-за меж Іспанії. Університет IE визнаний у всьому світі та найпрестижнішими асоціаціями за високоякісне навчання. Завдяки інноваційному баченню, підприємницькому духу та зосередженню на гуманітарних науках та академічній суворості університет IE прагне виховувати професіоналів, які змінять життя суспільства. Наш практичний підхід до навчання починається в класі та продовжується по всьому світу, готуючи наших студентів стати міжнародними професіоналами. Якщо ви хочете отримати надихаючу та складну освіту, яка сформує вас і ким ви станете, IE University розширить ваші горизонти, зв’яже вас зі світом і проведе вас унікальним шляхом, необхідним для досягнення ваших цілей.

  • Eltville, Німеччина

  Будучи афілійованим інститутом Університету Регенсбурга, IRE|BS Real Estate Academy прагне до найвищої якості та є міжнародним лідером у сфері університетської та заочної освіти для фахівців з нерухомості. Понад три десятиліття ми завжди були на крок попереду вимог до кваліфікації в сфері нерухомості.

  • San Marcos, Нікарагуа

  Університет Кейзера, заснований у 1977 році, є другим за величиною незалежним приватним некомерційним університетом Флориди, який обслуговує понад 20 000 студентів, які здобувають ступінь доктора, магістра, бакалавра та асоційованого спеціаліста у понад 90 галузях кар’єри. Протягом 40 років Університет Кейзер був лідером розвитку талантів. Це життєво важливий освітній ресурс і економічний двигун, економічний вплив якого перевищує 2,8 мільярда доларів США у Флориді та регіоні Центральної Америки. Латиноамериканський кампус Заснований у 1977 році, Університет Кейзера є другим за величиною незалежним приватним некомерційним університетом Флориди, який обслуговує понад 20 000 студентів, які здобувають ступені доктора, магістра, бакалавра та асоційованого спеціаліста у понад 90 сферах кар’єри. Протягом 40 років Університет Кейзер був лідером розвитку талантів. Це життєво важливий освітній ресурс і економічний двигун, економічний вплив якого перевищує 2,8 мільярда доларів США у Флориді та регіоні Центральної Америки. Latin American Campus знаходиться в Сан-Маркос, Нікарагуа. Наш кампус надає дипломи США студентам у Нікарагуа та більшій частині регіону. Ми працюємо за американським академічним календарем і пропонуємо більшість інструкцій англійською мовою, як у традиційному, так і в онлайн-форматах.

  • Amsterdam, Нідерланди

  Амстердамська бізнес-школа є частиною Амстердамського університету з високим рейтингом і пропонує кілька програм для керівників у сфері бізнесу та фінансів. Виконавчий магістр міжнародних фінансів має потрійну акредитацію та №2 у рейтингу FT 2021 року. Розташований у самому центрі Амстердама!

  • Fulda, Німеччина

  Університет пропонує широкий спектр академічної та професійної освіти з особливим акцентом на "здоров'я, харчування та харчування". Численні науково-дослідні проекти здійснюються з приватними підприємствами та промисловими підприємствами. Університет Фульди співпрацює з бл. 100 університетів по всьому світу. Кількість міжнародних програм постійно зростає: такі бакалаври, як «Міжнародний бізнес і менеджмент», «Наука та інженерія» або «Міжнародні науки про здоров’я», а також магістерські програми, такі як «Міжнародний менеджмент», «Міжкультурна комунікація та європейські дослідження» , «Міжнародний харчовий бізнес і дослідження споживачів» або «Глобальна розробка програмного забезпечення» частково або повністю викладаються англійською мовою.

  • Potsdam, Німеччина

  Університет прикладних наук для спорту та менеджменту Потсдама - як некомерційна установа Державної спортивної асоціації Бранденбурга (LSB) - розробив акцент на спорті та здоров'ї як незалежний специфічний профіль. Під час впровадження долаються кордони в навчанні та дослідженні, розвиваються стосунки з іншими суб’єктами та на практиці будуються мережі. Зі зростанням значення спорту для суспільства в цілому виникло розширене розуміння спорту, яке, напр. B. включає спортивний рух у профілактичному та терапевтичному контекстах, а також управління для організації компаній у галузі спорту та фізичних вправ. В результаті цих подій спортивна наука також перебуває у фазі потрясінь.

  • Munich, Німеччина

  Ласкаво просимо до HM Hochschule München University of Applied Sciences! Щороку понад 2500 іноземних студентів і дослідників приєднуються до нашої талановитої академічної спільноти в одному з найкрасивіших, історичних і високотехнологічних міст Німеччини. Ми пропонуємо найкращу підтримку, щоб допомогти вам почуватися як вдома в Німеччині, у Мюнхені та в нашому університеті.

  • Dortmund, Німеччина
  • Frankfurt, Німеччина
  • + 5 Більше

  Міжнародна школа менеджменту (ISM) входить до числа провідних приватних бізнес-шкіл Німеччини. Заснований у 1990 році, ISM має сім кампусів у Дортмунді, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені, Гамбурзі, Кельні, Штутгарті та Берліні та є домом для понад 3850 студентів. Інтернаціональність, сильна практична орієнтація та особиста навчальна атмосфера є такою ж частиною історії успіху ISM, як навчання професійним навичкам та інтенсивне навчання м’яких навичок. Це включає не тільки захоплюючі практичні проекти, тематичні дослідження та стажування, але й тісну взаємодію з лекторами зі світу бізнесу. Ці фактори успіху відображені в усіх програмах бакалавра, магістра та MBA ISM.

  • Munich, Німеччина

  Мюнхенська медична дослідницька школа (MMRS) є центральною установою медичного факультету LMU. Він розроблений як парасолькова структура, що охоплює всі докторські дослідження (звичайні докторські дисертації та структуровані докторські програми) у сферах медицини людини, стоматології, біології людини та наук про життя.