Саудівська Аравія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Саудівська Аравія 2024

Кількість установ: 32
  • Hamad Town, Бахрейн
  • Riyadh, Саудівська Аравія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Oman Online, Оман
  • + 7 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, Саудівська Аравія

  Завдяки потужній програмі дипломів та спеціальних курсів, що поєднують теорію та практику, Josoor з моменту свого створення запропонував рішення для навчання та навчання для понад 4000 учасників, надавши їм навички та досвід для управління проектами та організаціями у спортивній індустрії та забезпечення світового класу , гучні спортивні та розважальні заходи.

  • Al Hofuf, Саудівська Аравія

  Як ми раді в King Faisal University , місті знань в оазисі Аль-Ахса; вітати вас через свій електронний портал та вікна, на яких видно досягнення цього стародавнього університету, а також його досягнення, що охоплюють більше чотирьох з половиною десятиліть з 1395 р. по 1975 р., що відповідає 1975 р. н. е., і продовжує дякувати Всевишньому Богу, а потім щедра турбота та необмежена підтримка, яку вона отримує від нашого мудрого керівництва. Нехай Бог благословить його, вірячи в новаторську та керівну роль, покладену на національні освітні та дослідницькі установи, щоб сприяти досягненню всебічного національного розвитку.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Riyadh Elm University , колишній Ер-Ріядський коледж стоматології та фармації (RCsDP) - це приватний навчальний заклад після середньої освіти, розташований у Ер-Ріяді, в Королівстві Саудівська Аравія. У лютому 2004 року Міністерство вищої освіти Королівства Саудівська Аравія офіційно схвалило коледж пропонувати професійні програми бакалаврату з стоматології, стоматологічної гігієни, стоматологічної допомоги, фармації та медичних лабораторних технологій.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  У вівторок, 01.09.11419 р. (06.05.1998 р. Н. Е.) Наследний принц - хай Бог його захистить - наказав об'єднати ісламський університет імама Мохаммада Ібн Сауда та Університет короля Сауда в Південному регіоні в єдине ціле під новою ідентичністю " King Khalid University ". Пізніше, 11/3/1419 р. (6/7/1998 р. Н. Е.), Був виданий Королівський указ, Декрет 7/78 / M для завершення всіх регулярних процедур, необхідних для здійснення злиття. Перший бюджет університету був виданий 14/09/1419 AH (02.02.1999 р. Н. Е.) В рамках загального державного бюджету.

  • Dammam, Саудівська Аравія

  Перш ніж назва «Аль-Асала Коледжі» виділяється, було проведено детальне дослідження дисциплін, кількості студентів у кожній дисципліні на рівні Королівства та на рівні кожного міста, що охоплює найкращі дисципліни з точки зору явки студентів на дисципліни, з одного боку , вимоги ринку праці Саудівської Аравії загалом та Східної провінції зокрема, з іншого.

  • Mecca, Саудівська Аравія

  Королівство Саудівська Аравія перебуває в авангарді країн ісламського світу завдяки своєму релігійному статусу, а також історичному та цивілізаційному значенню. Він включає Кіблу (Кабу), з якою мусульмани стикаються під час щоденних молитов. Більше того, мільйони сердець людей звертаються до Мекки, бажаючи здійснити хадж та Умру.

  • Industrial Area, Саудівська Аравія

  Majmaah University є одним із найновіших університетів на дорогій батьківщині, який приєднався до системи багатьох і великих наукових споруд, щоб стати притоком університетської освіти та дозволом для жителів провінції Аль-Маджмах та провінцій, що перебувають у межах університету, як очікує багато запропонувати їм.

  • Tabuk, Саудівська Аравія

  Виходячи з принципу інтеграції між приватним та державним секторами в КДА у наданні послуг вищої освіти, Міністерство вищої освіти заохочує приватну вищу освіту за всіма академічними спеціальностями. Його князь Прикарпатський принц Фахад Бін Султан, принц Тавукського району, закликав інвесторів розпочати приватний університет, щоб поширювати культуру та освіту в місті Табук, що має виняткове географічне положення, яке служить регіону та його околицям.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Приватна освіта в Королівстві є свідком пожвавлення та великої уваги уряду хранителя двох святих мечетей короля Салмана бен Абдулазіза, хай Бог його збереже. Дар Аль Улум - один із найвизначніших приватних університетів Королівства, спрямований на сприяння вищій освіті та інвестиціям у стійкий людський капітал.

  • Buraydah, Саудівська Аравія

  Це один з адміністративних районів Саудівської Аравії, а головним офісом є місто Бурайда. Кассім відомий великою кількістю підземних вод, і він забезпечує Королівство Саудівська Аравія найкращими видами фініків та овочів. Ключові міста регіону: Бурайда, найбільше місто, Онайза, Мазніб, Букейрія, Бадаєя, Алмазніб, Алхабра, Ер-Ріяд Алхабра, Аляся, Оклат Алсукур, Дарія, Оюн Альджава та інші.

  • Riyadh, Саудівська Аравія

  Спільнота PSU рухається спільною метою: зробити світ кращим завдяки освіті, дослідженням та інноваціям. Ми веселі та вигадливі, винахідливі та артистичні, одержимі цифрами та привітні для талановитих людей.

  • Taif, Саудівська Аравія

  В даний час головний кампус Taif University знаходиться в Аль-Хавії, губернаторство Таїф, емірат Мекка, західний регіон Саудівської Аравії, на східних схилах гір Сарават на висоті 1700 м над рівнем моря на південному заході Аравії. Півострів. TU також має три філіальні містечка в муніципалітеті Таїф: філія Тараба (приблизно 150 км від Таїфу), філія Хурма (приблизно 200 км від Таїфу) та філія Ранья (350 км від Таїфу).

  • Jeddah, Саудівська Аравія

  Ми прагнемо досягти інституційної досконалості шляхом побудови стійких стратегічних партнерських відносин для просування розвитку освітнього процесу та спеціалізованих прикладних практик.