Keystone logo
Сполучені Арабські Емірати

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Сполучені Арабські Емірати 2024

Кількість установ: 5
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Названий на честь Його Висоності шейха Мохаммеда бен Рашида Аль Мактума, віце-президента та прем'єр-міністра ОАЕ, та правителя Дубая, Mohammed Bin Rashid University of Medicine and Health Sciences (MBRU) прагне стати глобальним центром інноваційної та інтегрованої медичної освіти і дослідження на службу людству.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  RCSI розвиває лідерів у галузі медицини та охорони здоров’я з моменту свого заснування в 1784 році. У 2005 році ми створили Інститут лідерства, єдину в Ірландії установу третього рівня, призначену виключно для розвитку лідерських якостей, управління та освітніх можливостей медичних працівників.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  DMC прагне надавати студентам акредитовану медичну освіту на бакалаврському та аспірантському рівнях, забезпечуючи навчальне середовище, яке виховує ісламські цінності та сприяє високим рівням успішності студентів, що відповідає найвищим стандартам академічної досконалості, щоб служити професії, науковій спільноті та громадськості.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Університет Jazeera був створений у лютому 2010 року в Могадішу, Сомалі, еклектичною групою сомалійських вчених. Це центр вищої освіти, який спрямований на створення суспільства, заснованого на знаннях.

  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати
  • Al Ain, Сполучені Арабські Емірати
  • + 1 Більше

  Заснований у 2006 році, Fatima College Of Health Sciences (FCHS) має на меті задовольнити зростаючі потреби Об'єднаних Арабських Еміратів у кваліфікованих медичних працівниках. Коледж розпочав з пропозиції бакалавра. в 2006 р. в програмі медсестер і з тих пір розширив пропонуючи понад 10 ступенів бакалавра. та рівні дипломів з наук про здоров’я. Програма медсестер працює у співпраці з університетом Гріффіта в Австралії.