Сірія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Сірія 2023

Кількість установ: 63
  • Singapore, Сінгапур

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Singapore, Сінгапур

  Університет Санкт-Галлена пропонує пов'язану з Азією академічну діяльність через власну дочірню компанію «St.Gallen Institute of Management in Asia Pte. Ltd.» або коротше SGI.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  Університет IE є провідним міжнародним університетом Іспанії з кампусами в Мадриді та Сеговії. Визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів у світі, IE формує лідерів, які стимулюють інновації та зміни в організаціях, створюючи навчальне середовище, де технології та різноманітність відіграють ключову роль у розвитку глобального бачення, підприємницького мислення та гуманістичного підходу.

  • 463, Сінгапур

  SUSS надає прикладну освіту, спрямовану як на випускників шкіл, так і на дорослих учнів у сфері соціальних наук і дисциплін, які мають сильний вплив на розвиток людини та громади.

  • Lille, Франція
  • Nice, Франція
  • + 3 Більше

  EDHEC Business School готує міжнародних талантів до глобальної кар'єри. Наша місія, відома своєю академічною досконалістю та бізнес-освітою найвищого рівня, полягає в підготовці лідерів до успіху в складному бізнес-середовищі, яке вимагає гнучкості, інновацій та соціальної відповідальності. Тісні відносини EDHEC з глобальними підприємствами дозволяють нам пропонувати унікальні ідеї та можливості нашим студентам і надавати трансформаційну бізнес-освіту, де вимірюванням нашого успіху є успіх наших випускників.

  • Lausanne, Швейцарія
  • Singapore, Сінгапур
  • + 1 Більше

  EHL Hospitality Business School, заснована в 1893 році як Ecole Hôtelière de Lausanne, є піонером у швейцарській гостинній освіті та встановлює стандарти досконалості. Сьогодні EHL поєднує швейцарські цінності академічної ретельності та галузевої практики з креативністю та інноваціями для отримання ступенів менеджменту гостинності, орієнтованих на клієнта, які готують випускників керувати майбутнім і керувати з повагою та співчуттям.

  • Singapore, Сінгапур

  Asian International College (AIC) прагне з'єднатися зі спільнотою глобальних громадян, які поділяють підхід до навчання за участю і зацікавлені бути лідерами сучасної економіки знань, щоб бути готовими до майбутнього. Учні приєднуються до програм AIC не просто для того, щоб їх "навчали", а й для того, щоб думати, брати участь та творити.

  • Singapore, Сінгапур

  Сінгапурський інститут менеджменту (SIM) є одним із провідних освітніх закладів регіону та навчання впродовж життя, визнаним за розширення можливостей окремих осіб і підприємств для процвітання на всіх етапах життя через навчання. Завдяки використанню нових знань, навичок і технологій SIM забезпечує навчання на основі навичок, що дозволяє студентам, професіоналам і підприємствам вчитися для життя та процвітати протягом усього життя.

  • Singapore, Сінгапур

  Duke-NUS Medical School була заснована завдяки визначній співпраці між двома установами світового класу: Університетом Дьюка та Національним університетом Сінгапуру (NUS) з метою надання інноваційної освіти та результативних досліджень, які покращують практику медицини в Сінгапурі та за його межами. .

  • Singapore, Сінгапур

  Створена в 2005 році, Школа фізико-математичних наук (ШПМ) є школою в Коледжі наук при Наньянському технологічному університеті. Ми пропонуємо програми бакалаврату (з відзнакою) та аспірантури за трьома основними напрямками: хімія та біологічна хімія; Математичні науки; та фізики та прикладної фізики

  • Singapore, Сінгапур

  Вже понад 50 років школа бізнесу NUS пропонує вишуканим студентам з усього світу суворе, актуальне та корисне ділове навчання. NUS Business School, заснована в тому ж році, коли Сінгапур здобув незалежність, сьогодні є однією з провідних бізнес-шкіл світу. Це характерно для того, щоб пропонувати найкращі світові бізнес-знання з глибокими азіатськими знаннями, готувати студентів до ведення азіатського бізнесу до міжнародного успіху та сприяти успіху світового бізнесу в Азії.

  • Singapore, Сінгапур

  Rutgers Business School Asia Pacific є дочірньою компанією Рутгерса, Державного університету Нью-Джерсі (США). Рутгерс пропонує талановитим професіоналам у Сінгапурі високо оцінені програми виконавчого магістра ділового адміністрування (EMBA) та магістра наук у галузі управління ланцюгами поставок (MS SCM). На додаток до програм EMBA та MS SCM, ми пропонуємо відкриту реєстрацію та спеціальні програми вищої освіти як для приватних осіб, так і для корпорацій.

  • Singapore, Сінгапур

  National University of Singapore (NUS), який займає 1 місце в Азії та 11 місце у світі (QS Global World Ranking 2021), є флагманським університетом Сінгапуру. NUS пропонує глобальний підхід до освіти, досліджень та підприємництва з акцентом на азіатські перспективи та досвід. У нас є 17 факультетів у трьох кампусах у Сінгапурі, а також 12 закордонних коледжів NUS по всьому світу. Наш багатопрофільний та реальний підхід до освіти, досліджень та підприємництва дозволяє нам тісно співпрацювати з промисловістю, урядами та науковими колами для вирішення важливих та складних питань, що стосуються Азії та світу.

  • Singapore, Сінгапур

  Все почалося в 1925 році зі створення компанії "Ембрі-загадка" в аеропорту Лункен в Цинциннаті, штат Огайо. Потім наступної весни компанія відкрила Емісійно-загадкову школу авіації. Що почалося як простий план підготовки пілотів авіакомпаній, що перетворився на надійний університет у 1970 році. Сьогодні на кампусі Embry-Riddle Worldwide діє глобально визнана система навчання, яка використовує навчання в Інтернеті та віч-на-віч, а також мережу навчальних закладів, розроблених для підтримка просування студентів у США, у всьому світі та зараз у Сінгапурі.

  • Singapore, Сінгапур

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...