We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Тайвань

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Тайвань 2024

Кількість установ: 7
  • 151號, Тайвань

  Понад півстоліття Fooyin University свідком життєвої спадщини жителів Тайваню в кожне різне покоління та епоху. Триває лише працьовита і скромна атмосфера. На кожному етапі процесу розвитку нашої школи ми досягли великих сторінок.

  • 78號, Тайвань

  Школа була заснована в червні 1952 року і названа «Класом підготовки медичних працівників на півдні Тайваню». У серпні 1953 року його було підвищено до «Тайванської провінційної професійної середньої школи медсестер Тайнань». Протягом п'ятдесяти років школа виховує все більше і більше видатних талантів медсестер, які працюють в країні та за її межами, і отримує глибокі похвали.

  • 89, Тайвань

  Chung Hwa University Of Medical Technology Чунгва (HWAI), спочатку відомий як Китайський молодший коледж медичних технологій, був створений в 1968 році в окрузі Джен-Те, штат Тайнань Сянь, з метою надання академічних можливостей молоді, зацікавленій у медичній допомозі.

  • 110號, Тайвань

  Через дефіцит стоматологів у післявоєнну еру в 54-х роках на Тайвані, доктор Джу-Чуан Чоу заснував Chung Shan Medical University ) з метою підготовки стоматологів. Школа була названа на честь доктора Сунь Ят-Сена, що називається Чунг-Шань, на знак визнання його патріотизму. Попит на підвищення інституту до рівня коледжу з часом зростав. Після великих зусиль та впровадження програм у 1977 році Міністерством освіти наша школа отримала перехід до медичного та стоматологічного коледжу Чунг Шань. Проте ми продовжували прогресувати і розширюватися. У 2001 році інститут був реорганізований як Chung Shan Medical University (CSMU).

  • 365, Тайвань

  NTUNHS була заснована в 1954 році як Тайванський провінційний молодший коледж медсестер. У 1963 р. Коледж об’єднався з Тайпейською старшою професійною медичною школою, заснованою в 1947 р., Щоб стати п'ятирічним коледжем, Тайванським провінційним професійним училищем медсестер та акушерств. У 1981 році коледж став Національним тайський коледж медсестер і був реформований знову, щоб стати Національним тайпейським коледжем медсестер у 1994 році. Нарешті, у серпні 2010 року Міністерство освіти затвердило нову назву школи "Національний університет медсестер та охорони здоров'я в Тайбеї" Наук, "на знак визнання видатного розвитку та досягнень школи. Університет має три коледжі: Коледж медсестер, Коледж технологій охорони здоров’я та Коледж розвитку людини та здоров’я, а також Загальноосвітній центр.

  • 91號, Тайвань

  China Medical University (КМУ) був створений як Китайський медичний коледж 6 червня 1958 р. І перетворився на China Medical University у 2003 р. Це перший академічний заклад на Тайвані, де пропонуються програми китайської медицини та фармації. Університет стабільно зріс до теперішніх позицій одного з найвидатніших медичних університетів Тайваню. Університет має два великі кампуси, Тайчжун (включаючи Уцюань та Анканг) та Бейганг.

  • Taichung, Тайвань

  7 травня 1967 р. Засновник Hungkuang, доктор Ю. Лін Ван, заснував Hungkuang Junior College of Nursing, передаючи спадщину батька від медичної служби. 12 липня того ж року, після підтримки та ратифікації Міністерства освіти, д-р Ю. Лінь Ван став першим президентом школи.