Keystone logo
Японія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Японія 2024

Кількість установ: 4
  • Takamatsu, Японія

  Наша школа пропонує чудове природне середовище та оснащена чудовим викладацьким складом та найсучаснішим навчальним закладом. Наша головна освітня мета - підготувати студентів до їхньої майбутньої ролі в суспільстві як частини медичних працівників, розвиваючи їхнє почуття гуманності, а також надаючи широкі знання та заохочуючи їх наукове мислення та здатність вирішувати проблеми.

  • Aomori, Японія

  Наш університет має на меті покращити здоров'я людей та якість життя, а наша філософія полягає у розвитку людських ресурсів, які можуть практикувати людську допомогу, яка найкращим чином використовує регіональні особливості на землі Аоморі, яка благословлена багатою природою чотирьох сезонів. що виплекало "життя". Я буду. "Розвиток людських ресурсів з багатою гуманністю", "Розвиток людських ресурсів, які можуть сприяти розвитку здоров’я, медичної допомоги та добробуту", "Розвиток людських ресурсів, які можуть відповідати регіональним особливостям", "Розвиток людських ресурсів, які можуть відіграють активну роль з глобальної точки зору "," Завдяки п’яти місіям „Сприяння місцевому співтовариству” він був відкритий у 1999 році у трьох відділеннях: медсестер, фізичної терапії та соціального забезпечення.

  • Bunkyo City, Японія

  Місія Juntendo University - прагнути досягнення в суспільстві завдяки освіті, дослідженням та охороні здоров’я. Для виконання цієї місії, заснованої на японській ідіомі «Санму Сюгі», Juntendo University приймає будь-кого, незалежно від їх статі, національності чи академічного походження, хто втілює девіз університету «Джин - я існую, як ти існує» та принцип «Фудан Зеншин - Постійно рухатися вперед ».

  • Asahikawa, Японія

  Медичний університет Асахікава був заснований за вказівкою національного уряду в листопаді 1973 року як перший національний медичний університет, створений для покращення регіональних медичних служб та забезпечення добробуту та зменшення диспропорцій у медичній допомозі між містами та селами.