Keystone logo
Італія

Дослідження Охорона здоров'я в Італія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  408
 • Частка комунальних послуг

  66
 • Підписка на Інтернет

  28
 • Місцевий транспорт

  35

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  9
 • Пінта місцевого пива

  5

Вимоги щодо візи

 1. Віза типу C: короткострокова віза або туристична віза, дійсна для одного або кількох в’їздів і на період, що не перевищує 90 днів.
 2. Віза типу D: довгострокова віза, дійсна більше 90 днів.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза типу C; Віза типу D

Ціна та валюта

USD 70

Плата за студентську візу до Італії зазвичай становить близько 50-70 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студенти з країн ЄС/ЄЕЗ можуть в’їжджати до Італії з дійсним паспортом або посвідченням особи та мають право отримати ступінь в Італії без візи скільки забажають. Однак ці студенти повинні зареєструватися в квестурі (поліцейській дільниці) протягом 8 днів після прибуття, щоб отримати дозвіл на проживання.

Студенти, які не є громадянами ЄС, повинні отримати студентську візу до в’їзду в Італію. Якщо навчання триває більше 90 днів, вам потрібно буде подати заявку на отримання карти проживання (permesso di soggiorno) у місцевому поштовому відділенні протягом перших 8 днів після прибуття до Італії. Це разом із вашою візою дозволить вам залишатися в Італії на час навчання. За картку резидента стягується комісія.

Громадянам деяких країн, що не входять до ЄС, не потрібна віза для перебування та навчання в Італії на термін до 90 днів.

Ви можете знайти огляд цих країн тут: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Італії

Вам потрібно подати заявку на отримання студентської візи в посольстві або консульстві Італії у вашій країні. Вам також потрібно буде пройти співбесіду в посольстві або консульстві.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після того, як ви отримаєте лист про прийняття або лист про допуск до запланованого курсу навчання, ви можете перевірити своє право на отримання італійської студентської візи, а потім розпочати процедуру подання візової заяви. Вам потрібно буде надати наступну документацію:

 • Анкета на в’їзну візу; ви можете знайти його на
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Остання фотографія паспортного розміру;
 • Проїзний документ дійсний не менше трьох місяців після отримання візи;
 • Зарахування або попереднє зарахування на курс університету;
 • Підтвердження наявності житла в Італії;
 • Підтвердження того, що у вас є фінансова підтримка (принаймні 448,07 євро на місяць протягом навчального року, загалом 5824,91 євро на рік);
 • Належне страхове покриття для лікування та госпіталізації;
 • Підтвердження наявності фінансових коштів, необхідних для репатріації;
 • Підтвердження відповідного знання італійської або англійської мови відповідно до мови програми;
 • Якщо студент є неповнолітнім, він повинен мати згоду на експатріацію, підписану кожним із батьків або, за їх відсутності, законним опікуном.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заяву на отримання італійської студентської візи принаймні за три місяці до запланованого приїзду в Італію. Розгляд вашої заявки на візу може тривати від 1 до 3 тижнів. Ви повинні запланувати візову співбесіду приблизно за чотири-шість тижнів наперед.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу.

Час обробки

3 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви з ЄС, вам дозволено працювати в Італії без дозволу на роботу. Тривалість робочого часу протягом семестру не повинна перевищувати 20 годин на тиждень. Повний робочий день можна працювати лише під час канікул між семестрами.

Іноземним студентам з-за меж ЄС потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на роботу в місцевій імміграційній службі в Італії. По-перше, вам потрібно мати підписаний трудовий договір і показати копію в офісі імміграції.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.