Keystone logo
Італія

Найкращі університети для Охорона здоров'я Програми в Італія 2024

Кількість установ: 4
  • Milan, Італія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rome, Італія

  Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences (UniCamillus) - університет, присвячений виключно здоров’ю та медичним наукам. 20 червня 2017 року UniCamillus отримав схвалення Положень про університет та Положень про освіту від CUN (Рада Національного університету Італії) та 5 вересня 2017 року акредитацію від ANVUR (Італійське національне агентство оцінювання університетів та досліджень).

  • Lido di Camaiore, Італія
  • La Spezia, Італія

  Тоскано Istituto Stomatologico з Лідо ді Камайоре, провінція Лукка, займається навчанням та розробкою програм безперервної освіти для стоматологів, стоматологічних гігієністів та стоматологічних асистентів. Школа вищої освіти орієнтована як на студентів, які здобули трирічний ступінь, так і на тих, хто здобув ступінь спеціаліста чи магістра старої школи, а також на професіоналів, які хочуть повернутися до гри, поглибити свої навички та підвищити рівень якість послуг, які вони пропонують своїм пацієнтам.

  • Rome, Італія

  Campus Bio-Medico University of Rome був заснований у 1993 році з культурною метою повернути біомедичним наукам цінність людського життя та людини як їх центральний центр.