Keystone logo
Знайдіть свій ступінь доктора філософії в галузі охорони здоров’я

Пошук програми для отримання ступеня доктора філософії (PhD) у медичній галузі

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

Програми PhD в галузі охорони здоров'я розроблені для створення професіоналів охорони здоров'я високого рівня шляхом інтеграції глибоких знань у конкретній галузі, пов'язаної зі здоров'ям, глибокого розуміння теоретичних дисциплін і майстерності передових методів дослідження. Програми доктора філософії в галузі охорони здоров’я зазвичай включають як курсову роботу, так і докторську дисертацію та вимагають щонайменше чотирьох років для завершення.

Найпопулярніші поля

Найкращі програми PhD Health

Провідні університети світу пропонують широкий спектр програм PhD у сферах, пов’язаних зі здоров’ям. Деякі з найпопулярніших докторських програм, які обирають студенти медичних професій, включають PhD в галузі медицини, PhD в галузі медсестринства, PhD в галузі охорони здоров’я, PhD в галузі харчування та клінічну докторську ступінь. Порівнюйте навчальні програми, заощаджуйте час і зв'яжіться з університетами напряму!

Країни з найкращими докторами наук у галузі охорони здоров’я

Вибір країни для вступу на програму PhD може бути важким завданням, особливо для студентів, які бажають поїхати за кордон для навчання в докторантурі. Щоб отримати огляд різноманітних варіантів у всьому світі, подивіться на деякі з найпопулярніших напрямків для отримання ступеня доктора філософії в галузі охорони здоров’я, перелічені нижче.

Кращі міста для аспірантури з охорони здоров'я

Щоб вибрати найкраще місце для навчання в аспірантурі, перегляньте деякі з перелічених нижче міст, які вважаються найкращими місцями для вступу на програми, пов'язані з охороною здоров'я. Порівняйте різні місця навчання, ознайомтеся з пропонованими там ступенями кандидатів наук та звертайтеся безпосередньо до університету за додатковою інформацією!

Нещодавно додані програми