Знайдіть свій ступінь доктора філософії в галузі охорони здоров’я

Знайдіть свій ступінь доктора філософії в галузі

Що ти хочеш вивчати
Де ти хочеш навчатися

Популярні програми аспірантури з охорони здоров'я

Програми PhD в галузі охорони здоров'я розроблені для студентів, які бажають продовжити дослідницьку кар'єру в галузі медицини. Докторські програми зазвичай включають поєднання академічних курсів і досліджень, а також, залежно від програми, практичне навчання. Навчання в аспірантурі має на меті поглиблення знань у галузі, пов’язаній зі здоров’ям, і студенти повинні провести оригінальні дослідження та представити дисертацію наприкінці навчання, яка потім розглядається комісією експертів.

Випускники програм аспірантури з охорони здоров'я можуть продовжувати свою науково-дослідну кар'єру в наукових установах, уряді чи промисловості. Ступінь кандидата наук з охорони здоров'я можна отримати з різних спеціалізацій. Деякі з найпопулярніших докторських програм знаходяться в галузі охорони здоров'я, сестринської справи, харчування та фармації. Програми з клінічної психології, харчової справи та альтернативної медицини також користуються великим попитом.

Подивіться на деякі з найпопулярніших докторських програм з охорони здоров'я, які перелічені нижче, порівняйте навчальні програми, витрати та місця навчання, перш ніж вибрати ту, яка вас найбільше зацікавить. Пам'ятайте, що ви можете заощадити час і зв'язатися з університетом, щоб отримати додаткову інформацію, заповнивши онлайн форму.

Найпопулярніші поля

Кращі програми аспірантури з охорони здоров'я

Існує широкий вибір програм аспірантури в області охорони здоров'я, які пропонуються провідними університетами по всьому світу. Деякі з найпопулярніших докторських програм, обраних студентами в галузі охорони здоров'я, включають доктора медицини, доктора сестринської справи, доктора суспільної охорони здоров'я, доктора з харчування та клінічного доктора. Порівняйте навчальні програми, заощаджуйте час та звертайтеся безпосередньо до університетів!

Кращі країни для аспірантури з охорони здоров'я

Вибір країни для вступу на аспірантуру може бути важким завданням, особливо для студентів, які бажають виїхати за кордон для докторантури. Щоб отримати уявлення про різноманітні варіанти освіти в аспірантурі і докторантурі з охорони здоров'я в світі, рекомендуємо поглянути на список нижче.

Кращі міста для аспірантури з охорони здоров'я

Щоб вибрати найкраще місце для навчання в аспірантурі, перегляньте деякі з перелічених нижче міст, які вважаються найкращими місцями для вступу на програми, пов'язані з охороною здоров'я. Порівняйте різні місця навчання, ознайомтеся з пропонованими там ступенями кандидатів наук та звертайтеся безпосередньо до університету за додатковою інформацією!