Знайдіть свій ступінь стоматолога

Знайдіть свій ступінь стоматолога

Що вивчати
Де вчитися

Популярні програми стоматології

Стоматологія - це розділ медицини, який займається діагностикою, вивченням, лікуванням і профілактикою різних захворювань і розладів ротової порожнини. Стоматологи є дуже затребуваними медичними працівниками, які можуть мати вдячну кар’єру в приватних практиках і лікарнях.

Найкращі університети, медичні коледжі та інші навчальні заклади пропонують програми навчання з стоматології на бакалавраті, магістратурі та докторантурі, а також у формі індивідуальних курсів. На програмах з стоматології вивчаються класичні дисципліни клінічної медицини та проходить практика за сучасними методами навчання. Частою практикою для студентів стоматологічних напрямків є проходження додаткової практики або стажування для отримання більш вузької спеціалізації.

Серед доступних спеціалізацій можна назвати такі, як ортодонтія, ендодонтія, стоматологія, пероральна імплантологія, дитяча стоматологія, ветеринарна стоматологія, стоматологічна техніка та стоматологічна хірургія. Ви можете вибрати між різними режимами навчання, щоб отримати диплом по стоматології та зареєструватися в очній або заочній програмі. Крім традиційних очних програм університети також пропонують можливість навчання на онлайн програмах, які ідеально підійдуть для студентів, які потребують більшої гнучкості в навчанні.

Почніть свій пошук, подивившись на деякі з найпопулярніших програм з стоматології, перерахованих нижче і зверніться до університетів безпосередньо через онлайн форму!