Keystone logo
Знайдіть свій ступінь фармації

Пошук програм по фармації

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

Будучи студентом програми бакалавра фармації , ви дізнаєтесь, як ліки впливають на організм людини та як розробляються різні типи ліків. Програми бакалавра фармації зосереджені на хімічних, фармацевтичних і фізичних властивостях ліків і застосуванні їх на практиці. Програми також часто включають дослідження клінічної фармації та пропонують стажування.

Найкращі аптечні країни

Випускники зі ступенем у галузі фармації користуються великим попитом у всьому світі. Незалежно від того, чи бажаєте ви побудувати свою кар’єру фармацевта в громаді чи лікарні, промислового фармацевта чи фармацевтичного техніка, є багато навчальних програм на вибір. Подивіться на деякі з найпопулярніших напрямків навчання для студентів-фармацевтів, перерахованих нижче!

Найкращі аптечні міста

Фармацевти є експертами з виробництва та використання ліків, а також оптимізують використання ліків на користь пацієнтів. Якщо ви мрієте вивчати фармацію, почніть з огляду на деякі з найпопулярніших місць для навчання, щоб стати медичним працівником. Не соромтеся запитувати додаткову інформацію безпосередньо в школах, заповнивши онлайн-форму!