Keystone logo
Знайдіть свій ступінь магістра охорони здоров’я

Пошук програми магістратури з медицини

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

Отримавши ступінь магістра охорони здоров'я, ви станете експертом у вибраній галузі навчання. Програми магістра в галузі охорони здоров'я нададуть вам широкий спектр знань у спеціалізованій галузі охорони здоров'я, а також дослідницькі навички та предметні знання, які є важливими для побудови кар'єри в галузі, пов'язаній зі здоров'ям.

Найпопулярніші поля

Найкращі магістерські програми Здоров'я

Майстер у галузі охорони здоров'я можна розділити на три основні галузі: пряме охорона здоров'я, дослідження та управління. Найпопулярнішими магістерськими програмами з прямої охорони здоров'я є медицина, сестринська справа та стоматологія. Магістерські програми з фармації, зосереджені на розробці нових ліків і методів лікування, також користуються великим попитом. Нарешті, популярні програми з управління охороною здоров'я поєднують медичні знання з бізнесом.

Найкращі країни з охорони здоров’я

Широкий спектр магістерських програм охорони здоров’я доступний у провідних університетах, коледжах, бізнес-школах та інших навчальних закладах по всьому світу. Розпочніть пошук програми, яка найкраще відповідає вашим вимогам, переглянувши деякі з найпопулярніших напрямків навчання для отримання ступеня магістра в галузі, пов’язаній зі здоров’ям.

Кращі міста для магістратури з охорони здоров'я

Розглядаючи програми магістратури з охорони здоров'я, можна вибирати для навчання з великої кількості міст з найкращими університетами та коледжами в світі. Звузьте пошук ступеня магістра в галузі охорони здоров'я, переглянувши варіанти навчання в містах, перелічених нижче, які вважаються особливо популярними у студентів медичних закладів.

Нещодавно додані програми