Знайдіть свій ступінь магістра охорони здоров’я

Знайдіть свій ступінь магістра

Що вивчати
Де вчитися

Популярні програми магістратури з охорони здоров'я

Ступені магістра охорони здоров'я призначені для студентів, які бажають просунути свою кар'єру в галузі охорони здоров'я, будь то в лікарнях, клініках, некомерційних організаціях або інших організаціях охорони здоров'я.

Завдяки поглибленій підготовці в області охорони здоров'я ці програми магістратури випускають фахівців, які можуть займатися медичними дослідженнями в галузі охорони здоров'я або на рівні університету. Для навчання на програмах магістратури в області охорони здоров'я обов'язковою вимогою є практична підготовка та проходження стажувань в медичній установі або лабораторії. Навчальні програми проводяться у форматі денного, заочного, дистанційного та онлайн навчання.

Програми магістратури з охорони здоров'я пропонують численні спеціалізації, такі як медицина, харчування, управління охороною здоров'я, психіатрія, сестринська справа, ветеринарна медицина або фізіотерапія. Інші популярні спеціалізації включають біомедичну інженерію, медичні лабораторні дослідження, радіологію та альтернативну медицину.

Величезний вибір різноманітних програм магістратури з охорони здоров'я не повинен вас зупинити! Щоб знайти навчальну програму, яка найкращим чином відповідає вашим потребам, почніть з перегляду списку найпопулярніших програм у галузі охорони здоров'я, які пропонують провідні університети по всьому світу.

Найпопулярніші поля

Кращі магістерські програми з охорони здоров'я

Програми магістратури в галузі охорони здоров'я можна розділити на три основні напрямки: охорона здоров'я, дослідницька діяльність та менеджмент. Найбільш популярні магістерські програми з охорони здоров'я - медицина, сестринська справа і стоматологія. Магістерські програми в галузі фармації фокусуються на розробці нових медичних препаратів і методів лікування і також користуються великим попитом. Нарешті, популярні програми з управління охороною здоров'я об'єднують медичні знання з бізнесом.

Кращі країни для магістратури з охорони здоров'я

Різноманітні магістерські програми з охорони здоров'я доступні у провідних університетах, коледжах, бізнес-школах та інших навчальних закладах у всьому світі. Почніть пошук програми, яка найкраще відповідає вашим потребам, переглянувши деякі з найпопулярніших навчальних напрямків для отримання ступеня магістра в галузі охорони здоров'я.

Кращі міста для магістратури з охорони здоров'я

Розглядаючи програми магістратури з охорони здоров'я, можна вибирати для навчання з великої кількості міст з найкращими університетами та коледжами в світі. Звузьте пошук ступеня магістра в галузі охорони здоров'я, переглянувши варіанти навчання в містах, перелічених нижче, які вважаються особливо популярними у студентів медичних закладів.

Нещодавно додані програми