Знайдіть свій ступінь доктора медицини

Пошук програми для отримання ступеня доктора медицини (MD)

Що ви бажаєте вивчати?
Де ви бажаєте навчатися?

MD, або доктор медицини, є найвищим науковим ступенем для хірургів і лікарів. Це може бути професійний докторський ступінь, як у США та Канаді, або науковий ступінь, як у країнах, які дотримуються традицій Великобританії. Закінчення програми навчання, щоб стати лікарем, зазвичай включає закінчення медичного училища, а також резидентуру.

Топ програм MD

Програми MD можуть мати різні спеціалізації, такі як загальна практика, хірургічна медицина, гінекологія, ортопедія, радіологія та багато інших. Програми MD зазвичай вимагають від чотирьох до шести років навчання та клінічної підготовки. Подивіться на деякі з найпопулярніших програм MD у всьому світі, перерахованих нижче, заощадьте час і зв’яжіться з університетами безпосередньо

Найкращі країни MD

Потреба в практикуючих лікарях є високою в усьому світі, і ви можете вибрати один із університетів у багатьох країнах, щоб отримати ступінь доктора медичних наук. Подивіться на деякі з найкращих місць, де можна стати лікарем, порівняйте структуру програми та пропоновані спеціалізації та зв’яжіться безпосередньо з приймальними комісіями для отримання додаткової інформації.

Кращі міста для програм MD

Найкращі університети в перелічених нижче містах пропонують майбутнім докторам медицини високий рівень медичної підготовки, можливості дослідження в провідних світових інститутах та цінний клінічний досвід у лікарнях. Дізнайтеся більше про можливості отримання ступеня доктора медицини в одному з найбільш популярних місць навчання для медичних працівників, натиснувши на посилання нижче.

Нещодавно додані програми