Знайдіть свій ступінь доктора медицини

Знайдіть свій ступінь доктора медицини

Що ти хочеш вивчати
Де ти хочеш навчатися

Популярні програми M.D.

Доктор медицини (MD) — найвищий ступінь для лікарів і хірургів. Залежно від країни це може бути або професійний докторський ступінь (як у випадку США чи Канади), або науковий ступінь (як у Великій Британії чи Німеччині).

Програми доктора медичних наук здійснюють підготовку висококласних медичних фахівців з достатньою кваліфікацією для вирішення різноманітних медичних питань в самих різних умовах. Навчання на програмах підготовки MD зазвичай поєднують академічну освіту і просунутий курс клінічної практики в умовах реального медичного закладу, наприклад, лікарні, клініки, медичних центрів і будинків медичного догляду.

Програми MD пропонуються за багатьма спеціалізаціями, такими як загальна практика, хірургія, фізіотерапія, гінекологія, кардіологія, онкологія, психіатрія і багато інших. Є багато програм докторів медичних наук, пропонованих провідними університетами та іншими навчальними закладами по всьому світу.

Почніть свій пошук навчальної програми, яка найкраще відповідає вашим потребам, переглянувши деякі з найпопулярніших програм MD, які перераховані нижче!

Кращі програми MD

Програми MD пропонуються за багатьма спеціалізаціями, такими як загальна практика, хірургія, гінекологія, ортопедія, радіологія і багато інших. Програми MD зазвичай вимагають від чотирьох до шести років навчання і клінічної підготовки. Подивіться на деякі з найпопулярніших навчальних програм по всьому світі, які перелічені нижче, заощаджуйте час і зв'яжіться безпосередньо з університетами

Кращі країни для програм MD

Медичні фахівці користуються популярністю по всьому світу, тому студенти мають можливість вибирати університети в ряді країн для отримання ступеня MD. Погляньте на кращі місця для отримання ступеня доктора медицини, порівняйте програми і спеціалізації і зв'яжіться з приймальними комісіями безпосередньо, щоб отримати більше інформації.

Кращі міста для програм MD

Найкращі університети в перелічених нижче містах пропонують майбутнім докторам медицини високий рівень медичної підготовки, можливості дослідження в провідних світових інститутах та цінний клінічний досвід у лікарнях. Дізнайтеся більше про можливості отримання ступеня доктора медицини в одному з найбільш популярних місць навчання для медичних працівників, натиснувши на посилання нижче.

Нещодавно додані програми