6 Диплом Програми в Холістична медицина 2024

Фільтри

Фільтри

  • Диплом
  • Охорона здоров'я
  • Альтернативна медицина
  • Холістична медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Диплом Програми в Холістична медицина

Як правило, закінчуючи двома роками чи менше, дипломні програми передбачають комплексне навчання для підготовки студентів до різноманітних робочих умов. Науковці характеризують значущість основних навичок шляхом поєднання практичного застосування та звичайної роботи в класі.

Що таке диплом у цілісній медицині? Ця програма вчить студентів, як допомогти іншим досягти пік здоров'я шляхом відновлення належного рівня життя. Вся ця особа - емоції, розум, тіло і дух - вважається життєво важливою для цієї цілющої практики, а модифікації способу життя змінюються з урахуванням психічних та емоційних проблем, сон та дієтичних звичок, духовних практик та існуючих проблем з оздоровленням. Програми зазвичай тривають від двох до п'яти років, і спеціалізація часто зосереджується на харчуванні та природній медицині. Курсова робота зазвичай поєднує теоретичні та клінічні додатки, а класи можуть охоплювати такі теми, як харчування, анатомія, ароматерапія, гомеопатія, біомагнетизм, гомотоксикологія, лікування природних хвороб та іридологія.

Оскільки випускники, як правило, отримують підвищені здібності слухати, аналізувати та співпереживати, вони здатні оцінювати весь спектр різних ситуацій, щоб зрозуміти і розглянути джерела дисбалансу. Ці навички можуть виявитися вигідними як особисто, так і професійно.

Витрати можуть коливатися залежно від мови та специфіки програми. Потенційні студенти повинні зв'язатися з потенційними установами, щоб забезпечити відповідність навчальних пропозицій своїм професійним цілям та особистим очікуванням.

Дипломи можуть пропонувати широкий спектр можливостей для кар'єри в корпоративних офісах, оздоровчих центрах, природних аптеках та медичних клініках, страхових компаніях, дослідницьких лабораторіях, лікарнях та школах альтернативної медицини. Популярні поля охоплюють Аюрведу, естетику, кероване зображення, біологічне зворотне відтворення, кінезіологію, акупунктуру, масажну терапію, гіпноз та енергозагоювання. Кар'єрні шляхи можуть включати масажист, хіропрактік, особистий тренер, акупунктурист, дієтолог, ароматерапевт і китайський лікар.

Програми доступні в навчальних закладах у всьому світі за розкладом штатного, неповного та самостійного розкладу. Особи, які мають безтурботний графік або живуть у віддалених районах, можуть скористатися гнучкою, Інтернет-альтернативою онлайн-навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.