FutureLearn

Введення

Вивчіть нові навички в Інтернеті з топ-викладачами

Навчіться 100% в Інтернеті з університетами світового класу та експертами галузі. Розвивайте свою кар’єру, вивчайте нові навички або займайтеся своїми захопленнями за допомогою гнучких онлайн-курсів.

Чому FutureLearn ?

Дізнайтеся що завгодно

Незалежно від того, чи хочете ви розвинутися як професіонал чи відкрити для себе нове хобі, для цього є інтернет-курс. Ви навіть можете продовжити своє навчання за допомогою онлайн-програм та ступенів.

Вчіться разом

Приєднуйтесь до мільйонів людей з усього світу, навчаючись разом. Навчання в Інтернеті так само просто і природно, як спілкуватися з групою друзів.

Вчіться з експертами

Зустріньте викладачів із провідних університетів та культурних установ, які поділяться своїм досвідом за допомогою відео, статей, вікторин та дискусій.

Сила соціального навчання: ефективний спосіб навчання

FutureLearn пропонує вам новий потужний спосіб навчання в Інтернеті. Кожен курс був розроблений відповідно до принципів ефективного навчання, через розповіді, дискусії, видиме навчання та використання підтримки громади для відзначення прогресу.

Навчання за допомогою розповіді

Кожен університет-партнер створив повний досвід навчання, представлений провідними науковцями своєї галузі. Замість того, щоб транслювати тривалі аудиторні лекції, ідеї вводяться за допомогою високоякісних відео та статей. Потім ви можете обговорити те, що ви дізналися, перевіривши свої нові знання за допомогою інтерактивних вікторин, які пропонують корисні відповіді та можливість повторити спробу, якщо відповідь не відповідає. Кожен курс розповідає історію, крок за кроком, з викликами та корисними порадами на шляху, щоб перевірити та розвинути своє розуміння.

Обговорення для навчання

Ми найкраще вчимося, коли ми ділимося і обговорюємо ідеї з однокласниками, щоб зрозуміти їхній досвід та перспективи та заповнити прогалини у власних знаннях. Але не всім подобається бути соціальними, тому замість того, щоб відправляти наших учнів на окремі дискусійні форуми, ви можете додавати свої коментарі поряд із вмістом.

Ви можете почати з того, що прочитаєте, що мають сказати інші люди щодо цієї теми, а потім приєднайтесь, коли будете готові. Якщо вам особливо сподобався коментар, ви можете вибрати наступного його автора, щоб ви могли легко знаходити людей та коментарі, які найбільше цікавлять вас.

Ми будемо грунтуватися на цих концепціях "обговорення в контексті" та "слідування" протягом найближчих місяців, щоб соціальне навчання відчувало себе як вимушена розмова і більше нагадувало спілкування з друзями про ваші ідеї та те, що ви дізналися.

Наочне навчання

Один із способів покращити навчання - зробити процес видимим, щоб ви знали, що буде далі, де ви перебуваєте в курсі та як далеко ви зайшли. У списку завдань ви отримуєте огляд курсу, показує діяльність за кожен тиждень та веде облік того, що ви закінчили.

На сторінці профілю наведено короткий зміст вашої власної діяльності, включаючи курси та будь-які ваші коментарі. Ми поширюватимемо їх подальшими покажчиками курсу та ознаками вашого прогресу.

Навчання, що підтримується громадою

Модель інтенсивного навчання не може працювати на масових безкоштовних курсах, тому нам потрібно запропонувати онлайн-підтримку без великої мережі репетиторів. Рішення полягає у використанні сили громади, де учні можуть негайно використати свої набуті навички, поділившись своїми знаннями з однолітками.

Слідування за іншими учнями - це частина потужної системи, яку ми будуємо, яка дозволить вам визнати хороший внесок та просувати людей, які пропонують корисні поради, та розвивати власну репутацію. Таким чином, успіх виникає не лише від здачі завдання та проходження курсу, але й від внеску в спільноту FutureLearn .

Масове масштабне соціальне навчання

Усі ці підходи повинні працювати з величезною кількістю учнів, щоб коментарі не просто проганяли минуле, а репутація може бути побудована з часом. Тому ми вирішили створити нову широкомасштабну платформу соціального навчання, спираючись на досвід Відкритого університету, BBC, дизайнерів соціальних медіа, а також наших партнерів FutureLearn . Це новий спосіб навчання.

Примітки

Видиме навчання натхнене роботою Джона Хатті, щоб дізнатися більше, відвідайте сайт vis-learning.org.

Модель підтримки громади походить від роботи Діани Лауріярд над розмовними рамками формального навчання.

Використання FutureLearn

Виберіть курс

Перегляньте наш список курсів, щоб знайти щось, про що ви хочете дізнатися. У нас є курси з різних тем та завжди додають більше. Курси різняться за довжиною. Більшість - від шести до десяти тижнів, але ми також маємо кілька коротших дво- та тритижневих курсів.

Прочитайте огляди курсів FutureLearn щоб побачити, як інші учні насолоджуються навчанням в Інтернеті за допомогою FutureLearn .

Можливо, ви захочете запросити друга взяти участь з вами? Ви можете зробити це електронною поштою та соціальними мережами, коли ви приєднаєтесь.

Дізнайтеся безкоштовно, оновіть або придбайте Unlimited

Ви можете вибрати, як ви дізнаєтесь про наші короткі онлайн-курси. Ось різниця між навчанням безкоштовно, оновленням та покупкою Unlimited:

Безкоштовно

Доступ до курсу на його тривалість + 14 днів, незалежно від того, коли ви приєднаєтесь

Оновити

 • Доступ до курсу до тих пір, поки він існує на FutureLearn
 • Доступ до тестових курсів, якщо такі є
 • Друкований та цифровий сертифікат про досягнення чи заяву про участь, коли ви маєте право

Необмежений

 • Доступ до вашого вибору сотень коротких онлайн-курсів та тестів на рік
 • Коли Ви отримаєте право на цифровий сертифікат про досягнення на всіх коротких курсах
 • Свобода зберігати вміст будь-якого з курсів, на яких ви отримали цифровий сертифікат про досягнення
 • Гнучкість закінчити свої короткі курси в свій час протягом року

Представтеся

Поки ви чекаєте початку курсу, ви можете заповнити свою сторінку профілю, щоб інші студенти могли дізнатися більше про вас. Ви можете знайти свій профіль у меню у верхньому правому куті екрана.

Ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити вас про початок курсу. Якщо ви зареєструвались заздалегідь заздалегідь, ми також надішлемо вам електронний лист "один місяць, щоб йти", щоб допомогти вам підготуватися до курсу.

Почніть курс

Як тільки курс розпочнеться, на інформаційній панелі Ваших курсів з’явиться посилання. Це переведе вас до списку курсу «Для того, щоб зробити», який покаже, що вам робити далі.

Робити

Курси FutureLearn діляться на тижні. Вони містять різні заходи, які ви повинні прагнути завершити протягом тижня, кожна з яких побудована з послідовності простих кроків, щоб допомогти вам навчитися. Кожного тижня дають описову назву, тому ви завжди знаєте, що очікується, і навіть можете переходити між ними, щоб побачити, що з’являється, або наздогнати спочатку, якщо ви запізнюєтесь на старт.

Відео, аудіо та статті

Ви можете дізнатися, переглядаючи відео, слухаючи аудіо та читаючи статті. Багато з цих кроків дотримуються коротких вікторин, які допоможуть вам перевірити, що ви зрозуміли.

Коментарі в полі

Кожна стаття, відео чи фрагмент аудіо мають простір, який дозволяє учням коментувати та ставити запитання. Це відображається на полях на великих екранах або виявляється нижче на малих екранах.

Ви можете обговорювати теми один з одним, і вчителі запропонують вказівки та відповіді на питання. Натисніть кнопку коментаря, щоб приєднатися до розмови.

Позначити як завершене

В кінці кожного кроку є перемикач, який дозволяє позначити його як завершене. Це оновлює ваш список "Для виконання", але відключення вимикання не заважає вам перейти до наступного кроку. Якщо ви не впевнені, що правильно щось зрозуміли, можете залишити це та повернутися до нього пізніше.

Обговорення

Кожен так часто, ви натрапляєте на крок дискусії, де вам дадуть тему для обговорення з однокурсниками. Говорити про ідеї - це дійсно чудовий спосіб дізнатися та консолідувати інформацію, тому дайте їй піти, навіть якщо вам здається, що вона є жахливою!

Діяльність

Хочете дізнатися, про що зараз всі говорять? Перейдіть на сторінку занять з курсом, щоб побачити, на які питання ви можете допомогти відповісти та які теми обговорюються.

Відповіді

Як тільки ви почнете коментувати, ви, ймовірно, отримаєте відповіді від інших учнів. Ви побачите їх на сторінці відповідей. Ви також отримаєте сповіщення електронною поштою, щоб ніколи не пропустити відповідь.

Дотримуйтесь

Виявили когось, хто заробляє цікаві моменти та задає чудові запитання? Натисніть кнопку "Слідкувати" на їхній сторінці профілю, і ви можете відфільтрувати дискусії, щоб включити людей, які вас найбільше цікавлять. Якщо хтось слідкує за вами, а ви перейдете назад, ви можете вчитися разом.

Вікторини

Багато заходів включатимуть вікторину, мить, щоб зробити паузу та перевірити, наскільки добре ви зрозуміли ключові моменти попереднього відео чи статті, перш ніж рухатися далі. Вікторини не набрані, ви отримуєте необмежену кількість спроб на кожне питання, і ми надаємо вам відгуки та підказки щодо кожного кроку.

Тести

Якщо ви оновили свій курс, ви зможете скласти тести. Тести працюють майже так само, як вікторини, але тести набираються і обмежуються трьома спробами. Вони зараховуються до вашої загальної оцінки та призначені для перевірки ваших знань. Ми дамо вам три бали, якщо ви отримаєте запитання прямо з першого разу, два під час другої спроби та одне з третьої.

Завдання

Багато наших курсів також пропонують вам можливість виконувати завдання та отримувати відгуки від інших учнів про курс. Кожне завдання має чіткі інструкції про те, як написати або створити завдання, а також дати конструктивний зворотній зв’язок іншим. Це прекрасна можливість втілити те, що ви навчилися на практиці та отримати поради щодо вдосконалення.

Завершення курсу

Закінчивши курс, якщо ви оновили та виконали вимоги до сертифіката, ви отримаєте цифровий сертифікат і пізніше друкований сертифікат, який допоможе вам продемонструвати своє навчання.

Якщо ви не пройшли модернізацію, у вас є шанс, коли закінчите курс. Якщо ви оновите, ви зможете повернутися назад та пройти будь-які тести, щоб отримати сертифікат.

Виберіть наступний курс

Навчання FutureLearn : ми впевнені, що вам так сподобається досвід FutureLearn , ви підписалися на інший курс ще до того, як перший навіть закінчиться!

Акредитації

Розташування

 • 1-11 Hawley Crescent, , London

 • Aberdeen

 • Auckland

 • Baltimore

 • Barcelona

 • Bath

 • 795, Bathurst

 • Bergen

 • Biel/Bienne

 • Birmingham

 • Bracknell

 • 000, Brisbane City

 • Cambridge

 • Cape Town

 • 168, Clayton

 • 009, Crawley

 • Charlottesville

 • Delhi

 • Dublin

 • Dundee

 • Durham

 • Edinburgh

 • Enschede

 • Exeter

 • 0014, Fiesole

 • Geneva

 • Royal Borough of Greenwich

 • Grenoble

 • Groningen

 • 122, Hawthorn

 • Hsinchu

 • Jerusalem

 • Canterbury

 • Hong Kong

 • Lancaster

 • Leeds

 • Leicester

 • Leuven

 • Madrid

 • Makati

 • Manchester

 • Melbourne

 • Ann Arbor

 • Milton Keynes

 • Montreux

 • 150, Murdoch

 • 701, Norman Gardens

 • Norwich

 • Oxford

 • 0050, Padua

 • Paris

 • 350, Darling Heights

 • Reading

 • Rehovot

 • Seoul

 • Sheffield

 • Slough

 • Southampton

 • Glasgow

 • Guildford

 • Sydney

 • Taipei

 • Tokyo

 • Trondheim

 • Uppsala

 • Warwick

 • West Lafayette

 • York

 • Chicago

 • Newcastle

 • Coventry

 • Albuquerque

 • 300 Spectrum Center Dr, CA 92618, Irvine

 • 88 Colin P Kelly Jr, CA 94107, San Francisco

 • NorthEdge 1621 N 34th St., WA 98103, Seattle

 • Sydney

 • Cardiff

 • Leiden

 • Liverpool

 • Oslo

 • Nottingham

 • Utrecht

 • New York

 • Adelaide

 • Beaconsfield

 • Wollongong

 • Trondheim

 • Shanghai

 • Hamilton

 • 3100, Siena

 • Baltimore

Запитання