OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Bachelor's in Clinical & Pharmaceutical Management

Zurich, Швейцарія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 940 / per year *

Дистанційне навчання

* Бакалавр фінального року

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Студенти оснащені корисних інструментів управління, щоб увійти в ринок праці та ефективно і сприяють організацій в галузі охорони здоров'я.

Клінічні та фармацевтичні менеджери, що забезпечують, що їх об'єкт працює з високим потенціалом з нагляду у день заходу управління. Вони повинні розробити та впровадити цілі, політику і процедури для їх відділів і навчений персонал про зміни. Вони управління та оцінки якості роботи адміністративних, а також клінічну роботу і клінічні випробування, канцелярська і професійний персонал. Вони управляють діяльність і зусилля для підготовки співробітників. Вони створювати і керувати бюджетами, набір монітора, і організувати діяльність з іншими менеджерами.

Бакалавр з відзнакою (на замовлення) Студенти, які хочуть мати виконавчого бакалавра з відзнакою, повинні виконати лише теза після закінчення своєї навчальної програми BBA та отримають диплом бакалавра (BBA) з відзнакою.

Тривалість дисертації: 12000 слів (студентам дозволено мати 10% більше або менше.) Тривалість: 4-8 місяців (в середньому 6 місяців) Плата: 2900 євро (тільки для студентів АБМС, які закінчили програму бакалавра).

ECTS: 210 кредитів.

Які переваги? З бакалавра з відзнакою, ваші шанси, щоб бути прийнятими для майстра, як правило, вище, і це допоможе вам знайти кращу роботу. Якщо ти не хочеш робити дисертацію, то ти будеш нагороджений бакалавром з відзнакою.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Master's Degree Programme in Drug Discovery and Development
  • Turku, Фінляндія
 • Ph.D. in Chemical and Pharmaceutical Sciences and Biotechnology
  • Camerino, Італія
 • Біоаналітична хімія
  • Idstein, Німеччина
  • Berlin, Німеччина
  • + 4 Більше