Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Введення

Медична та стоматологічна школа Advantage Career Institute в центральній частині Нью-Джерсі, одна з найкращих технічних шкіл у Нью-Джерсі, пропонує різноманітні програми у затребуваній медичній та стоматологічній галузях. Ми проводимо практичне навчання у нашій повністю обладнаній школі стоматологів та фельдшерів у Нью-Джерсі, пропонуючи невеликі класи з окремими робочими місцями для всіх наших учнів.

Ми є однією з найкращих технікумів у Нью-Джерсі, розташованої в центрі для вашої зручності. Ми забезпечуємо всіх наших студентів сучасним обладнанням та досвідченими професійними інструкторами. Завдання програм первинної підготовки в нашій школі медичних та стоматологічних асистентів у Нью-Джерсі полягає в тому, щоб забезпечити студентам набуття необхідних навичок стоматолога та фельдшера, а також продемонструвати компетентність у різноманітних процедурах медичного та стоматологічного кабінетів та лабораторних технік, включаючи Стоматологічна радіологія, флеботомія та сертифікація EKG.

Наш унікальний академічний досвід включає вибіркові вступні практики, високоякісні та складні освітні програми, а також комплексну програму розвитку кар’єри, що здійснюється у вихованні та підтримці.

Ми прагнемо забезпечити наших студентів найкращим досвідом підготовки та розвитку кар'єри, тому ми не просто зупиняємось на освіті - ми також пропонуємо безперервну кар'єрну допомогу для всіх наших випускників через нашу програму допомоги в кар'єрі.

Advantage Career Institute акредитований Асоціацією коледжів та шкіл Середніх Штатів і затверджений Департаментом освіти штату Нью-Джерсі та Департаментом праці штату Нью-Джерсі.

Розташування

  • Eatontown

    Meridian Road,2, 07724, Eatontown

    Запитання