© TBA
The American College of Norway

The American College of Norway

The American College of Norway

Введення

Відкрийте для себе захоплюючу пригоду навчання за кордоном в The American College of Norway ( ACN ), де ви зможете познайомитися з першокласними науковцями та зануритися в місцеву культуру. ACN має 30-річний досвід допомоги студентам якнайкраще використовувати час навчання за кордоном. ACN вітає різноманітний студентський контингент, з американцями та іноземними студентами, які навчаються разом з норвежцями. Невеликий кампус, який приймає лише 50 студентів щороку, забезпечує згуртовану спільноту, де студенти будують тривалі зв’язки як з однолітками, так і з викладачами. Будь то семестр, повний навчальний рік чи дуже популярна літня програма, ACN надає унікальну можливість для студентів кількох академічних рівнів.

Навчальна програма, яку викладають досвідчені американські викладачі, відповідає вимогам американського ступеня бакалавра, сприяючи комфортному академічному переходу. Життєва/навчальна спільнота ACN виходить за межі класних кімнат, заохочуючи спільне навчання серед студентів. Це інклюзивне середовище ідеально підходить для тих, хто шукає досвід навчання за кордоном. В академічному плані ACN пропонує динамічну навчальну програму з курсами, які викладають запрошені викладачі з провідних університетів США. Пропозиції курсів, що змінюються кожного семестру, пропонують різноманітні предмети, які відповідають загальноосвітнім вимогам або є факультативними в університетах США. Норвезькі студенти часто обирають ACN , щоб пройти рік навчання в американському університеті перед тим, як отримати ступінь у США, чому сприяє партнерство ACN з американськими університетами.

Окрім науковців, ACN пишається своєю жвавою спільнотою на кампусі з різноманітними заходами, подіями та екскурсіями. Від культурних заходів до туристичних курсів, студенти ACN занурюються в захоплюючий і збагачуючий досвід. Розташований у чарівному прибережному містечку Мосс, лише за 40 хвилин їзди поїздом від Осло, ACN пропонує найкраще з обох світів – затишок маленького містечка з легким доступом до жвавої столиці. Мосс забезпечує ідилічне тло для справді захоплюючого досвіду навчання за кордоном. Приєднуйтесь до нас в The American College of Norway , де академічна досконалість і культурні дослідження створюють спогади на все життя. Подайте заявку зараз і вирушайте в пригоди!

Особливості кампусу

The American College of Norway знаходиться в Мосс, Норвегія з моменту свого відкриття. Наявність такої програми, як ACN у такому місті, як Мосс, допомагає створити відчуття спільності для наших студентів, викладачів і співробітників. Завдяки класам, розташованим в одній будівлі, а гуртожиткам на кампусі, розташованим на вулиці, студенти по-справжньому пізнають один одного. Це середовище допомагає створити згуртовану, живучу та навчальну спільноту, де кожен має відчуття причетності.

Житло

Життя в кампусі є значною частиною студентського життя в Норвегії та досвіду ACN . Нещодавно відремонтовані та сучасні студентські гуртожитки розташовані за декілька хвилин від школи. У гуртожитках є одна або дві спальні та спільні зони загального користування. У всіх апартаментах є кухня з невеликою обідньою зоною, прихожа, санвузол. У кожному санвузлі індивідуальні пральні машини. Кожна кухня кампусу обладнана холодильником/морозильником і духовкою. Спальні укомплектовані ліжком, подушкою і ковдрою, письмовим столом, стільцем і шафою.

  Прийом

  ACN має постійний прийом, але студенти, які подадуть повну заявку до 1 травня, матимуть пріоритет при вступі на осінній семестр. Щороку ми приймаємо до 50 студентів. Більшість студентів ACN є норвежцями, і багато з них подають документи до ACN одразу після закінчення середньої школи.

  Вимоги до норвезьких студентів

  • Загальнонавчальні навички
  • Рекомендований середній бал – 4,0
  • Ви повинні подати повністю заповнену анкету та надіслати нам відповідні документи до кінцевого терміну подачі заявки.
  • Ваша заявка має містити есе англійською мовою, яке відповідає на запитання «Чому мене цікавить ця освітня можливість?»

  Вимоги до іноземних студентів

  • Атестат про середню освіту.
  • Студенти, які вже навчаються в університеті, повинні мати хорошу академічну успішність.
  • Ви повинні заповнити нашу онлайн-заявку та надіслати відповідні документи до закінчення терміну.
  • Ваша заявка повинна включати есе, яке відповідає на запитання «Чому мене цікавить ця освітня можливість?».
  • Студенти наших університетів-партнерів повинні звертатися до своїх міжнародних офісів для отримання інформації та подання заявки (застосовуються крайні терміни для університетів-партнерів).

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Moss

   American College of Norway, Skoggata 2, Moss, Norway, 1530, Moss

   Запитання