American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

American College Of Veterinary Surgeons

Введення

American College Of Veterinary Surgeons ( ACVS ) є спеціальність плати , яка встановлює стандарти для передового професіоналізму у ветеринарній хірургії. American College Of Veterinary Surgeons є Американською ветеринарною медичною асоціацією (AVMA), визнаною спеціалізацією ветеринарної організації ™ для сертифікації ветеринарів у хірургії великих тварин та хірургії дрібних тварин. American College Of Veterinary Surgeons проходить всебічну оцінку Американської ради ветеринарних спеціальностей (ABVS), комітету Американської ветеринарної медичної асоціації, кожні три роки, щоб гарантувати, що ми підтримуємо необхідні стандарти для нашого процесу сертифікації.

Після сертифікаційного іспиту 2020 року American College Of Veterinary Surgeons включає понад 2200 дипломатів. Щороку приблизно 70 ветеринарів отримують дипломи дипломів. Понад 65 відсотків дипломників коледжу працюють у приватній та спеціальній практиці, яка приймає випадки направлення від лікарів первинної медичної допомоги. Інша частина в основному застосовується в академічних закладах та промисловості, де вони викладають, проводять дослідження, практикують у навчальних закладах та розробляють нові продукти та методи лікування, що покращують якість ветеринарної допомоги та охорони здоров’я людей.

American College Of Veterinary Surgeons визначає стандарти хірургічної досконалості для цієї професії, сприяє досягненню ветеринарної хірургії та надає новітні освітні програми з хірургії. Виховуючи найвищі стандарти досконалості у ветеринарній хірургії, коледж допомагає ветеринарній професії досягти своїх цілей - надання видатних послуг населенню та догляду за тваринами.

Місія American College Of Veterinary Surgeons - розвивати мистецтво та науку хірургії та сприяти досягненню досконалості в галузі охорони здоров’я тварин за допомогою досліджень, освіти та обслуговування населення.

Розташування

  • Germantown

    Crystal Rock Drive,19785, 20874, Germantown

    Запитання