AdventHealth University

AdventHealth University

AdventHealth University

Введення

Університет AdventHealth - це заклад адвентистів сьомого дня, який спеціалізується на освіті в галузі охорони здоров’я у середовищі, що підтверджує віру. Орієнтований на послуги та керуючись цінностями виховання, досконалості, духовності та управління, Університет прагне розвивати лідерів, які будуть практикувати охорону здоров'я як міністерство.

Університет AdventHealth є лідером у галузі охорони здоров’я, трансформуючи науку та практику догляду за всіма особами та розвиваючи впливових фахівців із незвичним співчуттям.

Університет AdventHealth має багаті традиції, пов'язані з новаторськими рухами в галузі охорони здоров'я (1866) та освітою (1872), започаткованими Церквою адвентистів сьомого дня. Зараз церква управляє однією з найбільших у світі мереж закладів охорони здоров’я та освіти у світі.

Система охорони здоров’я поширює служіння зцілення Христа на пацієнтів у 173 лікарнях, 126 будинках престарілих та 294 клініках по всьому світу. Університетський містечко знаходиться поруч з AdventHealth Orlando - одним з найбільших медичних закладів штату - і протягом декількох років працює лікарнею № 1 у Флориді (US News & World Report).

Система освіти поширює служіння Христа на учнів 7 579 шкіл, що обслуговують понад 1,8 мільйона учнів. AHU є одним із 114 адвентистських коледжів та університетів, що діють у всьому світі. Ця освітня система являє собою найбільшу з усіх протестантських християнських конфесій.

Розташування

  • Orlando

    Winyah Drive,671, 32803, Orlando

    Запитання