Acupuncture And Integrative Medicine College, Berkeley МАЙСТЕРИ НАУКИ зі східної медицини (MSOM)
Acupuncture And Integrative Medicine College, Berkeley

МАЙСТЕРИ НАУКИ зі східної медицини (MSOM)

Berkeley, США

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

AIMC Berkeley магістра наук зі східної медицини (MSOM) AIMC Berkeley розроблена для майбутніх акупунктуристів, які хочуть займатися традиційною китайською медициною (TCM) з сильним акцентом на інтегративній медицині. У 2016 році наша програма отримала максимальну акредитацію ACAOM - 7 років.

AIMC Berkeley працює цілий рік за 15-тижневою триместровою системою (3 умови рівної тривалості на рік). Наша програма розроблена для завершення протягом 10 термінів (3 1/3 років). Ступінь MSOM відповідає освітнім вимогам як національних (NCCAOM), так і Каліфорнії (Каліфорнійська рада з акупунктури) ліцензійних стандартів.

Наші студенти походять з різних академічних та професійних професій. Деякі з них нещодавно закінчили коледж. Інші мають десятирічний досвід практичної роботи в медицині, тобто медсестри, доктори медицини та лікарі, які працюють на терапії, масажисти та інші, що мають різний професійний досвід та зацікавлені в зміні кар’єри. Однією із загальних тем є те, що багато студентів особисто трансформували досвід голковколювання, фізкультури та травництва.

Про Школу

Запитання