ALACC Health College Australia

ALACC Health College Australia

ALACC Health College Australia

Введення

ALACC - це коледж професійної освіти та навчання (ПТО), що базується в Мельбурні (Престон) і пропонує національно визнані курси.

ALACC прагне забезпечити гнучку та інноваційну освіту та навчання. У ALACC ми розуміємо відмінності між досвідом кожного студента, його здібностями та стилями навчання.

ALACC також пропонує доброзичливу та багатокультурну атмосферу. Наш персонал має високу кваліфікацію та цікавиться кожним студентом в індивідуальному порядку. Зі студентами з багатьох різних країн ви можете бути впевнені, що отримаєте міжнародний досвід і будете повністю впевнені, що хочете на своє робоче місце чи подальше навчання з добре розвиненими комунікативними та міжособистісними навичками.

ALACC має кампус у Престоні (північне передмістя), куди доставляються як місцеві, так і іноземні студенти. Кампус Престона має добре обладнані навчальні кабінети, обчислювальні засоби з бездротовим доступом до Інтернету, практичну демонстраційну лабораторію для медсестер, бібліотеку та місця для відпочинку студентів, а також легкий доступ до громадського транспорту.

Розташування

Розташування
  • Plenty Road,169, 3072, Preston

Запитання