Allen College Бакалавр з діагностичної медичної сонографії (DMS)
Allen College

Бакалавр з діагностичної медичної сонографії (DMS)

Waterloo, США

0 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Діагностичний медичний ехограф надає послуги пацієнтам, використовуючи сонографічне обладнання для надання лікарям важливої діагностичної інформації. Сонограф допомагає лікарю, надаючи відповідні анатомічні, фізіологічні та / або патологічні сонографічні дані та зображення, необхідні для діагностики різних захворювань та захворювань.

Сонографи повинні продемонструвати високий рівень мотивації та розсудливості, і від них очікується незалежна робота. Крім того, сонографи добре співпрацюють з іншими медичними працівниками у наданні якісного обслуговування пацієнту. Фахівці DMS повинні демонструвати емпатію, співчуття та етичну поведінку під час здійснення професії.

Випускникам Allen College пропонується скласти іспит національного реєстру, який веде одна з кількох організацій. Випускники можуть мати право подати заявку в Американський реєстр діагностичних медичних сонографій (ARDMS) для складання сертифікаційного іспиту. У більшості штатів національний іспит з сонографії є добровільним, але отримання цього посвідчення справді покращує можливості працевлаштування і може знадобитися деяким установам для працевлаштування. Передумова участі у конкретних іспитах національного реєстру залежить від організації.

Діагностична медична сонографія за програмою бакалавра медичних наук має на меті забезпечити чудову освітню програму для чоловіків та жінок, які шукають кар’єру в галузі діагностичної медичної сонографії. Ця місія доповнює Allen College та програму бакалавра медичних наук.

Програма діагностичної медичної сонографії Allen College - це 5-семестрова (21 місяця) програма денної діагностики або загальної концентрації ультразвуку, призначена для підготовки студентів до посад початкового рівня в цій галузі.

Програма надає студентам дидактичну та клінічну підготовку, необхідну для того, щоб стати професіоналами з діагностичного ультразвуку. Загальне або діагностичне УЗД включає візуалізацію органів черевної порожнини, органів малого тазу, гінекологічних, акушерських та спеціальних частин.

Студенти будуть виконувати аудиторні та лабораторні роботи в університеті протягом перших двох семестрів програми DMS. Студенти будуть розподілятись викладачами програми до афілійованих відділів ультразвуку для практичних занять з клінічної освіти протягом останніх трьох семестрів програми.

Курсова робота включає ефективні комунікативні навички та навички пацієнта в поєднанні з фізикою, приладобудуванням, анатомією та фізіологією людини та патологією. Усі курси сонографії пов’язані між собою, пропонуються лише один раз протягом програми і повинні проходитись послідовно.

Реєстрація на програму обмежена і залежить від наявності клінічних філій. Оскільки претендентів на програму може бути більше, ніж доступних посад, заповнення класів передумов та заявка BHS НЕ гарантує вступу до програми DMS.

Клінічний досвід є важливою складовою освіти сонографа. Цей час дозволяє студенту інтегрувати знання, отримані в класі та лабораторії, до клінічного середовища та набути навичок, необхідних для того, щоб стати кваліфікованим сонографом, і, таким чином, становить значну частину навчальної програми програми. Студенти пройдуть різноманітні ультразвукові обстеження, обладнання, протоколи та патологію.

Факультет програми призначатиме студентів до одного або декількох клінічних закладів. Клінічні заклади різняться за місцем розташування та відстанню. Клінічні завдання можуть бути розташовані від 1 до 5 годин або 300 + миль від кампусу Allen College . Студенти несуть відповідальність за власний транспорт та житло під час проведення клінічних практикумів. Може знадобитися переїзд до призначеного клінічного пункту.

Студенти можуть розраховувати бути в клінічних практикумах у робочі дні; вихідні години не доступні. Клінічні практикуми базуються на 40 годин на тиждень.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master's Degree Programme in Biomedical Imaging
    • Turku, Фінляндія
  • Бакалавр наук у галузі діагностичної медичної сонографії – прискорений загальний трек
    • Boston, США
  • Кандидат з методів візуалізації в медицині
    • Pilsen, Чеська Республіка