Allen College Магістр наук з трудової терапії
Allen College

Магістр наук з трудової терапії

Waterloo, США

0 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ерготерапія передбачає цілісне використання звичайних щоденних занять, щоб допомогти людям протягом усього життя брати участь у вищому рівні в осмисленій та цілеспрямованій діяльності. Кінцевою метою є підтримка задоволення життям шляхом оптимальної участі та залучення до власного контексту. Ерготерапевти (OT) навчаються використовувати заходи, засновані на професії, для зміцнення здоров’я, зміцнення, відновлення, підтримки функціонування та / або запобігання подальшій втраті працездатності. Спільно працюючи з іншими медичними працівниками та беручи участь у заснованих на фактах втручаннях, ОТ можуть підтримувати клієнтів у досягненні максимально можливого рівня незалежності.

Ступінь магістра наук з Allen College (MS) з ерготерапії вимагає приблизно 27 місяців підготовки в аудиторіях та на місцях. Зміст програми допомагає студентові навчитися критично міркувати, ефективно судити про наявні фактичні дані та розвивати якісні навички, необхідні для надання орієнтованої на клієнта допомоги, яка є культурно доцільною та шанобливою. Польові роботи заплановані в кожному семестрі програми для формування навичок безпосереднього обслуговування студентів та забезпечення впевненості в тому, що вони добре знають основоположні операції різних практичних умов. Додатковий досвід виїзних служб розроблений, щоб допомогти студенту розвинути адвокацію, управління, лідерство та навички для використання в різних практичних умовах.

Як випускники програми, ці студенти будуть наслідувати основні цінності закладу турботи, спільноти, доброчесності, навчання, якості та підзвітності. Ці оцінки підготують їх до охоплення різноманітності, соціальної відповідальності, лідерства, партнерства та професіоналізму у всіх особистих та професійних справах . Задоволеність життям є результатом успішної участі у цінних професіях, які відповідають нашим сучасним контекстам. Студенти, які навчаються в програмі Allen College OT, співпрацюватимуть із клієнтами, сім'ями та іншими системами підтримки для розробки планів догляду, що відповідають можливостям клієнтів, та підтримки розвитку нових навичок, необхідних для задоволення їх поточних потреб у охороні здоров'я. Зрештою, випускники програми будуть готові до практики з чітким розумінням нових тенденцій у світовому здоров’ї та зможуть використовувати цінності соціальної справедливості, допомагаючи своїм клієнтам у досягненні бажаних результатів охорони здоров’я.

Випускники програми мають право здавати національний сертифікаційний іспит, який проводить Національна рада з сертифікації з трудової терапії (NBCOT). Після успішного складання цього іспиту особа стане ерготерапевтом, зареєстрованим (OTR).

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр професійної психотерапії: післядипломна магістратура
    • Medford, США
  • Магістр з консультування: Клінічна реабілітаційна консультація
    • San Antonio, США
  • Магістерська професійна терапія (попередня реєстрація)
    • Lincoln, Великобританія