Keystone logo
American College Of Osteopathic Surgeons

American College Of Osteopathic Surgeons

American College Of Osteopathic Surgeons

Введення

American College Of Osteopathic Surgeons ( ACOS ) прагне сприяти вдосконаленню остеопатичної хірургічної допомоги через освіту, адвокацію, розвиток лідерських якостей та зміцнення професійних та особистих стосунків.

American College Of Osteopathic Surgeons підписується та приймає Кодекс етики Американської асоціації остеопатій; вимагає від своїх членів усіх категорій, щоб вони були ознайомлені з Кодексом етики AOA; і вимагає, щоб вони дотримувались його положень, визначених таким чином та періодично перегляданих, змінюваних та / або тлумачених.

Останні десятиліття були наповнені численними новинками та досягненнями коледжу, такими як розробка жорстких освітніх стандартів для програм хірургічного навчання та обов'язкові вимоги до постійної освіти; створення щорічної клінічної асамблеї (ACA); та реорганізація Ради керуючих з метою кращого представлення членства та задоволення його професійних потреб. Зрештою, American College Of Osteopathic Surgeons був організований за такими категоріями: загальна хірургія, неврологічна хірургія, пластична та реконструктивна хірургія, урологічна та кардіоторакальна та судинна хірургія.

Знову і знову Коледж перемагав завдяки своїй рішучості, наполегливості та вірі у свою місію.

Розташування

  • Alexandria

    1680 Duke Street, Suite 500 Alexandria, VA 22314, 22314, Alexandria

    Запитання