Keystone logo
Augusta University

Augusta University

Augusta University

Введення

Колегія регентів визначає Augusta University як медичний коледж Грузії в галузі охорони здоров'я / наук / медицини. І ми це є. З гордістю. Ми також є динамічним, всебічним дослідницьким університетом, що пропонує понад 150 напрямків навчання в десяти коледжах за програмами бакалаврату, аспірантури та професійної підготовки.

Розташовані по всій Августі та в супутникових містечках в Афінах, Олбані, Римі та Савані, десять коледжів та шкіл університету мають справді загальнодержавний вплив на Грузію.

Augusta University - для тих, хто хоче досягти успіху. Це для людей, які хочуть змінити ситуацію, які хочуть досвід, який дає їм інструменти для перемоги в житті. Вони ставлять можливість на перше місце, прагнуть взаємодії та лідерства та хочуть піти своїм шляхом. Це тип людей, які хочуть допомогти іншим, хто цікавиться новими технологіями та античною філософією, і хочуть бути кинутими виклики.

Будучи студентом, ви можете зосередитись на тому, що вас надихає. Ми допомагаємо студентам знайти свій шлях та узгодити цілі, готуючи їх до успіху. З першого дня учні отримують підтримку через збагачене навчання в класі та поза нею. Досконала освіта, яку ви отримаєте, підготує вас до безмежних можливостей.

Ми пропонуємо понад 80 випускних програм у 10 школах та коледжах. Розроблені для підготовки наступного покоління лідерів, наші програми сприяють відкриттю, досконалості, міждисциплінарному вивченню, інноваціям, комунікації та співпраці. Де б ви не були в академічній подорожі, наша громада чекає, коли ви залишите свій слід.

Augusta University Campus відпочинку надає Augusta University студентів, викладачів, а також можливості співробітників для участі у фізичній і культурної діяльності. Багато можливостей у кампусі занурюють студентів у реальний досвід, який розвиває необхідні лідерські навички та вміння.

Розташування

  • Augusta

    15th Street,1120, 30912, Augusta

    Запитання