Keystone logo
백석 연구소

백석 연구소

백석 연구소

Введення

Баек Сок-Вон сягає корінням у євангелію Ісуса Христа та благодатне проголошення, що «істина звільнить вас». (Іван 8:32) Наша установа прагне виховати світових лідерів навичками, мудрістю та особистістю, заснованими на християнському світогляді. 백석 연구소 має два університети - Баксеокський університет культури та Баксеокський університет та Коледж мистецтв Бексеок.

Він розташований у Чеонані, процвітаючому та зростаючому місті приблизно за 90 кілометрів на південь від Сеула. Це займає 35 хвилин на швидкісному поїзді KTX, трохи більше години на машині чи автобусі та трохи більше на метро. Центр міста знаходиться приблизно в 10 хвилинах їзди від університетського містечка і має універмаги, театри, ресторани та інші зручності. За межами міста тиха сільська місцевість з пагорбами, озерами та виноградниками. Історичні місця, музеї, зали незалежності, народні села та гарячі джерела знаходяться за 30-40 хвилин їзди на автомобілі від університету Бексеок.

Розташований біля підніжжя невисокої гори в оточенні дерев, університет Баексеок пропонує ідеальне поєднання сучасної академічної вишуканості в незайманому середовищі. Постійно зростаючий кампус не тільки має безліч чудових програм, але також пропонує безліч зручностей, які дають як студентам, так і викладачам задоволення стати університетом Бексеок.

Розташування

  • Cheonan-si

    Cheonan-si, Південна Корея

    Запитання