Keystone logo
Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Введення

Є багато причин, щоб продовжувати кар’єру лікаря-ортопеда. Це медична / хірургічна кар’єра, яка є одночасно складною та корисною. У міру старіння населення та глобальної епідемії діабету, що охоплює Сполучені Штати, у майбутньому буде зростати попит на якісних лікарів-ортопедів.

Є багато причин серйозно розглядати Barry University School of Podiatric Medicine як місце проведення вашого навчання. Розташована в прекрасній Південній Флориді, наша програма акредитована Радою з питань медичної освіти з педіатрії. Комісія акредитує наш університет при коледжах Південної асоціації коледжів та шкіл. Наша міжнародна команда викладачів містить всесвітньо відомих фахівців у галузі медичної освіти, спортивної медицини та догляду за ранами з двома та потрійними дошками.

Наші студенти викладаються в невеликих групах і мають можливість застосовувати подвійні ступені. Насправді, кілька випускників отримали ступінь МВА через нашу Школу бізнесу Андреаса. Нашим студентам у різноманітному співтоваристві Південної Флориди доступні численні варіанти волонтерів та багато можливостей для досліджень із викладачами. Насправді багато студентів працюють у співавторстві з рецензованими журналами. Дитячий проект “Юкатан-покалічений” надає можливість нашим студентам допомагати знедоленим громадам за кордоном.

У Школі подіатричної медицини університету Баррі наш досвід клінічної освіти не має рівних. Студенти обертаються у восьми різних лікарнях та клініках по всьому району Маямі. Останні технологічні інновації пронизують навчальну програму, починаючи від технології збору лекцій та досвіду електронного навчання на першому курсі до відстеження взаємодії студентів та пацієнтів із «сучасною технологією» в клініках.

Розташування

  • Miami

    Northwest 115th Street,320, 33168, Miami

    Запитання