Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Введення

Ми - команда, що складається з професійних та компетентних працівників соціальної сфери та сфери охорони здоров’я та педагогічної галузі, прихильних до сфери неперервної освіти. Наші знання та досвід охоплюють широкий спектр дисциплін, і ми пропонуємо професіоналізм та досвід на високому рівні.

Ми зосереджуємось на потребах вашої компанії та базуємось на вашій ситуації. Це означає, що ми можемо організувати спеціальні, гнучкі та спеціальні курси в ці дні або конференції для окремого робочого місця.

Наша команда компетентних та досвідчених викладачів знає, що рухається. Ми просто тримаємо руку на пульсі і можемо спиратися на нашу широку професійну мережу. Щоб посилити можливість перекладу окремого учасника, ми беремо свою вихідну точку на практиці і працюємо, наприклад, з диференціацією викладання, навчанням діям, моделюванням та цифровим навчанням.

У відділі неперервної освіти ми зосереджуємось на розвитку на всіх рівнях. Ми знаємо, що працівники постійно стикаються з новими викликами та проблемами. І ми знаємо, що для розвитку потрібно багато окремих працівників. Ми беремо участь у різноманітних мережах на муніципальному, регіональному та національному рівнях і розглядаємо співпрацю як важливий компонент розвитку власної компетентності.

Розташування

 • Fredericia

  6. Julivej,67, 7000, Fredericia

  • Kolding

   Tvedvej,7, 6000, Kolding

   Запитання