BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

Введення

70511_2Q6A1170.JPG

Міжнародний університет BAU, Батумі - це нещодавно створений викладальний університет у Грузії, де триразова місія освіти та досліджень успішно виконується висококваліфікованим науковим персоналом, новітніми технологіями, лабораторіями та аудиторіями. Американська модель навчальної програми відповідає міжнародним стандартам і проводиться як іноземними, так і грузинськими професорами, запрошеними з різних навчальних закладів. Університет розташований в тому ж районі, де знаходиться лікарня "Медіна". Це дозволяє нам забезпечити найкращу освіту для студентів-медиків, оскільки вони отримають клінічний досвід вже з першого року навчання. Міжнародний університет БАУ, Батумі - це університет у рамках Глобальної мережі БАУ, який складається з 9 університетів, 16 офісів зв'язку та 3 мовних шкіл, поширених у 9 країнах на 4 континентах. Це дає чудову можливість нашим студентам збагатити свої знання та досвід у провідних медичних та навчальних закладах у світовому масштабі.

70514_2Q6A0986.JPG

Чому BAU BATUMI ?

 1. Міжнародний університет BAU, Батумі - це університет в рамках глобальної мережі BAU, що складається з вищих навчальних закладів у всьому світі. Таким чином, наші студенти мають унікальні можливості для розширення своїх знань та досвіду в глобальному масштабі.
 2. Міжнародний університет БАУ, Батумі розташований в тому ж районі, де знаходиться лікарня "Медіна". Це дасть нам змогу забезпечити найкращу освіту для студентів-медиків, оскільки вони отримають клінічний досвід з першого року навчання.
 3. Американська модель навчальної програми відповідає міжнародним стандартам, триває шість років і проводиться англійською мовою. Під час занять студенти також пройдуть курс USMLE (іспит з медичного ліцензування США). Програма міжнародно акредитована WFME.
 4. Міжнародний університет БАУ, Батумі - це єдиний в Грузії університет, який пропонує розсічення трупної труби в анатомії.
 5. Професори, запрошені в Університет Бахчешіір (Стамбул) та дочірньою клінікою Медичний парк, а також від різних грузинських університетів, керують процесом навчання в Міжнародному університеті BAU в Батумі. Крім того, в університеті періодично проводяться відомі лікарі з Туреччини, які проводять публічні лекції для студентів.
 6. Міжнародний університет BAU, сам Батумі є сучасним закладом, який оснащений новітніми технологіями, лабораторіями та класами.
 7. Студенти університету мають доступ до фізичної бібліотеки всередині будівлі університету, а також до однієї з найбагатших електронних бібліотек у світі - Стамбульської бібліотеки університету Бахчечехіру.
 8. Університет може похвалитися багатокультурним середовищем, що дозволяє нашим студентам зустрітися з друзями та майбутніми колегами з різною культурою, традиціями та фоном з різних частин світу.
 9. Університет розташований у одному з найкрасивіших міст Грузії, Батумі, який є популярним туристичним напрямом на узбережжі Чорного моря. Під час життя та навчання в Батумі студенти можуть також скористатися безпечним середовищем та доступними цінами, що створюють для студентів більш привабливі умови.
70515_2Q6A0598.JPG

Місія та бачення

Місія

Місія ТОВ «БАУ Міжнародний університет, Батумі» - це освітня політика міжнародних стандартів, підготовка висококваліфікованих кадрів, з науковим баченням та оснащена знаннями інноваційних технологій та ліберальних цінностей, які будуть конкурентоспроможними як на місцевому, так і на міжнародному ринку

ЦІЛІ УНІВЕРСИТЕТУ НА МІСІЇ:

 • здійснювати та розробляти програми вищої освіти;
 • навчати та навчати висококваліфікованих кадрових ресурсів для конкурентоспроможності на міжнародному ринку праці;
 • підтримка інтеграції Освітнього університету до міжнародної освітньої та наукової спільноти;
 • розробляти та впроваджувати спільні освітні програми та науково-дослідні проекти з грузинськими та міжнародними університетами;
 • забезпечити академічну свободу професорів та викладачів;
 • створити в університеті орієнтоване на студентів середовище для навчальної та дослідницької діяльності.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ НА ЯКІ СЛОВАЮТЬСЯ:

 • постійне вдосконалення освітніх програм та інноваційний розвиток навчального процесу;
 • врахування інтересів потенційних роботодавців;
 • максимальна підтримка студентів, щоб вони стали професіоналами;
 • допомога у впровадженні нових знань та наукових досліджень;
 • розвиток міжнародного наукового співробітництва;
 • сприяння мобільності студентів;
 • допомога в розробці та реалізації міжнародних науково-дослідних проектів;
 • підтримка професорів у професійному розвитку
70513_2Q6A1286.JPG

Бачення

Навчальний університет ТОВ « BAU International University Batumi » підтримує глобальне бачення, яке виходить за рамки політичних та культурних меж та поважає гідність людини, загальні права та свободу, незалежно від статі, раси, кольору шкіри, конфесії та віросповідання.

Розробка та реалізація об'єднаних освітніх програм та науково-дослідних проектів з грузинськими та зарубіжними університетами стимулює інтеграцію студентів та викладачів-викладачів у світову освітньо-наукову сферу.

Метою університету є здобуття якісної освіти та розвиток широкого світогляду, що є основою миру, процвітання та щастя людини

Розташування

 • Batumi

  14 Gen. A. Abashidze St, Batumi, 6010, Batumi

Запитання