Barcelona College of Chiropractic - BCC

Barcelona College of Chiropractic - BCC

Barcelona College of Chiropractic - BCC

Введення

Мануальна терапія це найбільша уважність професія природного здоров'я у світі. Тепер створена в більш ніж 70 країнахЦе швидко зростає дисципліна 90000 фахівців, підготовлених в акредитованих коледжів / університетів переважно розташованих у Північній Америці і країнах англо-саксонської.

Мануальна терапія є основною контактною охорони здоров'я професії що добре відомо в ряді країн світу. Мануальна терапія фокусується на відносинах між структурою тіла - головним чином хребта - і це працює, а регулюється нервовою системою.

Хіропрактікі запропонувати підходу, який використовує ні наркотики, ні хірургії, але замість цього фокусується на наданні коригування хребта з метою корекції функціональних проблем і підтримки природну здатність організму до самовідновлення.

The Барселона Коледж хіропрактікі:

Вчить наука, мистецтво та філософію хіропрактікі, Це перший в світі на двох мовах коледжу хіропрактікі, Є міжнародним, Є студентом по центру, Проводить процес до акредитації, Знаходиться на території кампусу, і дозволяє отримати доступ до Вчителя в хіропрактікі від, провідний університет в Іспанії (Universitat Помпеу Фабра), Базується в центрі прекрасного середземноморського міста. Барселона і хіропрактікі ...

Що гарне поєднання!

Розташування

geopoint
  • Barcelona College of Chiropractic - BCC C/ Balmes, 132, Barcelona, Spain idEC Building, 4th floor, 08008, Barcelona

Запитання