Keystone logo
Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Введення

Baylor College Of Medicine - це університет медичних наук, який створює знання та застосовує науку та відкриття для подальшої освіти, охорони здоров’я та громадських послуг на місцевому та глобальному рівнях.

Baylor College Of Medicine - це університет медичних наук зі спадщиною досконалості та баченням покращення здоров’я за допомогою науки, стипендій та інновацій.

Ми прийняли основні цінності, які ми враховуємо у всьому, що ми робимо в коледжі. Ці цінності - це Повага, Чесність, Інновації, Командна робота та Досконалість. У кожній з наших чотирьох шкіл - Медичній школі, Вищій школі біомедичних наук, Школі медичних професій та Національній школі тропічної медицини, ми враховуємо ці цінності, як це робимо у сферах досліджень, догляду за пацієнтами, освіти та громадські роботи.

Потрібні таланти та старанні зусилля нашого академічного керівництва, викладачів, співробітників та слухачів, щоб зберегти досконалість, яку ми командуємо. Я щодня бачу цю роботу всіх оточуючих. Baylor College Of Medicine - це виняткове місце.

Baylor College Of Medicine постійно є найкращим вибором для студентів-медиків, аспірантів та студентів медичних професій.

Розташування

  • Houston

    Baylor Plaza,1, 77030, Houston

    Запитання