Keystone logo
Bellin College

Bellin College

Bellin College

Введення

Кар’єра медсестер або візуалістів надає шанс допомогти, зцілити та принести надію, вчитися та процвітати - знайти мету, здійснити пристрасть та здобути нагороду за життя. У Bellin College ми прагнемо надати вам чудову освіту, яка виконає цю обіцянку та підготує вас до вимог швидко мінливого середовища охорони здоров’я.

Цілеспрямована навчальна програма, широка практична практика, керівництво та навчання послугам, а також відданість цінностям досконалості, доброчесності, спільноти та турботи допомагають нашим студентам досягти успіху в академічному та професійному плані.

Bellin College спеціалізується на підготовці медичних працівників, забезпечуючи інтелектуально стимулююче середовище, орієнтоване на лідерство, громадські послуги та навчання впродовж життя, що сприяє досягненню досконалості в медичній практиці та розвитку професії.

Викладачі Bellin College є фасилітаторами, зразками для наслідування та ресурсами в процесі навчання. Ми пропонуємо середовище, яке підтримує різноманітне студентське населення. Ми прагнемо до досконалості в освіті, допомагаючи студентам розвивати навички критичного мислення, щоб дотримуватись коледжних цінностей досконалості, доброчесності, спільності та турботи.

Навчання - це динамічний процес відкриття, досягнутий завдяки взаємодії та взаємодії. Викладачі впроваджують спільні стратегії викладання у партнерстві зі студентами для досягнення результатів програми. Студенти ділять відповідальність за досягнення своїх навчальних цілей через участь у навчальному процесі. Як співавтори свого навчання, студенти відповідають за розробку наукового підходу до навчання шляхом засвоєння та інтеграції нових знань, використання технологій та життєвого досвіду.

Випускники Bellin College готові працювати на керівних посадах та впливати на соціальні, етичні, політичні та економічні проблеми, пов'язані з охороною здоров'я.

Розташування

  • Green Bay

    Eaton Road,3201, 54311, Green Bay

    Запитання