Bezmialem Vakif University Кандидат анатомії
Bezmialem Vakif University

Кандидат анатомії

Adnan Menderes Bulvarı, Туреччина

Request duration

Англійська, Турецька

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Наш відділ був заснований у 2011 році. Програми освіти, що пропонуються на нашому відділі, проводяться за програмою «Дипломна робота для аспірантів», яка є афілійованою Інститутом наук університету Фонду Безміялем. Аспірантура з дипломної роботи з анатомії, надана нашим відділом; зосереджені на класичній макроскопічній анатомічній освіті, а також на нейроанатомії та клінічній анатомічній освіті. Випускники аспірантури анатомії закінчують з «аспірантурою».

Наша місія полягає в тому, щоб наші студенти отримали універсальну післядипломну освіту як сучасного та колективного бенефіціара, які мають навички навчання протягом усього життя та самовідновлення, професійну та наукову інтелектуальну компетентність, студентів-дослідників, учасників та акціонерів, які поважають людей права, принципові та мають етичні цінності.

Вміння встановлювати, вирішувати та розвивати анатомічні гіпотези, використовуючи анатомічні знання на високому рівні; виховувати анатомів, які планують та впроваджують свої дослідження, які включають фізичні, психологічні, соціальні, екологічні та суспільні підходи, засновані на наукових засадах, здійснюючи новаторські, інноваційні, інформаційні потоки правильним, швидким, сучасним та ефективним способом у нових методах та застосуваннях у національних та міжнародні платформи.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Анатомічні науки PgDip, PgCert, PgProfDev (навчання онлайн)
    • Online
  • MSc Clinical Anatomy
    • Belfast, Великобританія
  • - Магістр клінічної анатомії
    • Belfast, Великобританія