Keystone logo
Bishop Grosseteste University Магістр з охорони здоров'я та соціального обслуговування
Bishop Grosseteste University

Магістр з охорони здоров'я та соціального обслуговування

Lincoln, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 700 / per year *

На кампусі

* 7 350 фунтів стерлінгів - студенти Великобританії / ЄС денної форми навчання, 1225 фунтів - неповний робочий день за 30 кредитних модулів; £ 14 000 - іноземні студенти

Введення

Огляд

Цей курс має на меті забезпечити поглиблені знання та розуміння лідерської практики в галузі охорони здоров'я та соціального захисту, про що інформують сучасні наукові дослідження, включаючи критичне усвідомлення поточних питань та розробок на перший план у цій галузі.

Ключові факти

 • Нагорода: майстри
 • Тривалість: 1 або 2 роки
 • Режим навчання: денний
 • Дата початку: жовтень
 • Нагородження: Bishop Grosseteste University
 • Код установи: B38

Навіщо вивчати цей курс?

 • Надзвичайно гнучкий курс, орієнтований на надання послуг, який усуває розрив між теорією та практикою.
 • Надає вам чудові навички працевлаштування та досвід, оскільки ви будете зустрічатися та тісно співпрацювати з роботодавцями.
 • Невелика досвідчена команда в секторі забезпечує чудову душпастирську допомогу і може запропонувати справжню точку зору на те, як курс застосовується до практики.
 • Можливість випробувати унікальний і широкий спектр місць розташування в різних налаштуваннях у секторі.

Вимоги щодо вступу

 • Вам потрібно буде отримати або прогнозувати здобуття, як правило, ступінь бакалавра з відзнакою в галузі гуманітарних чи соціальних наук (або еквівалент).
 • Крім того, всі студенти повинні будуть заплатити 57,20 фунтів стерлінгів за розширене розкриття інформації від служби заборони розкриття інформації. Перед початком курсу необхідне успішне розширене розкриття інформації.

Тім Гоув / Unsplash

Three businesswomen

Стипендії

Доступні стипендії, що охоплюють до 50% від вартості навчання.

Процес застосування

Щоб подати заявку на стипендію БГУ, ви повинні спершу подати заявку на отримання однієї з наших програм та отримати їй місце. Як тільки ви отримаєте пропозицію про програму, ви повинні заповнити анкету-заявку, доступну на шкільному веб-сайті.

Вам буде запропоновано визначити, на яку стипендію ви претендуєте, і в рамках процесу заявникам буде запропоновано описати свої навчальні досягнення, відповідний професійний досвід та / або кар’єрну мету. Кандидати також повинні посилатися на будь-яку іншу інформацію, яка підтримує їх застосування. Це може включати, але не обмежуючись цим:

 • Академічна заслуга - Виконання вимог до вступу на курс, включаючи вимоги до англійської мови, результати іспиту, стенограми, довідники, академічні призи або нагороди.
 • Кар'єрні прагнення - кандидати повинні розповісти нам про обрану кар'єрну мету та прагнення внести свій внесок у обрану ними сферу. Кандидати повинні встановити відповідність запропонованого навчального курсу його / її кар'єрним планам.
 • Фінансова потреба - Заявникам потрібно буде пояснити своє фінансове становище та те, як вони мають намір покрити решту витрат, якщо їхня заявка буде успішною. Навіть маючи стипендію, заявникам потрібно буде підтвердити, що вони можуть покрити витрати на життя у Великобританії, щоб задовольнити вимоги до візи першого рівня.
 • Вплив на розвиток - Заявники повинні пояснити, як вони планують використовувати своє дослідження для розвитку та сприяння суспільству у власній країні. Кандидати повинні довести будь-яку минулу прихильність до порядку денного «розвитку» шляхом участі у відповідних проектах.
 • Позакласна діяльність - абітурієнти повинні надати докази діяльності, що посилило їх атрибути для випускників, наприклад, приклади волонтерства, лідерства, благодійної роботи.

Форми заявок мають бути заповнені та надіслані на адресу [email protected], а в темі має бути чітко позначено "Заявка на міжнародну стипендію".

Хоча БГУ пропонує такий стипендію, він не може гарантувати, що ваша заявка на отримання заявки буде успішною. Процес подачі заявок на стипендію є конкурентоспроможним, і БГУ залишає за собою право не надавати стипендії тим, хто надає докази вищезазначених критеріїв, якщо заявка не має необхідної якості.

Усі присуджені стипендії будуть дійсними протягом життя програми, для аспірантів - це один рік, а для здобувачів - три роки.

Про курс

Вам буде запропоновано розвивати критичні навички саморефлексії та самоменеджменту, а також розвивати вміння вчитися через відображення практики та досвіду. Ви також матимете можливість здійснити дослідницький проект, відповідний вашій практиці. Цей магістерський курс орієнтований на досвідчених практиків, керівників та керівників, які працюють або працюють на волонтерських засадах у галузі охорони здоров’я та соціального забезпечення, які мають великий досвід практики та чия теперішня роль полягає в тому, щоб вести, підтримувати та кидати виклик тим, хто працює в цій галузі.

Протягом цього курсу ви будете мати можливість випрацювати власні способи підходу до ситуацій та проблем, вивчаючи інші перспективи та шляхом підвищення самосвідомості. Програма покликана покращити вашу здатність вирішувати питання, пов'язані з успішним впровадженням практики та забезпеченням кращих результатів. Вас заохочують розвивати більше розуміння себе та теоретичних питань, які вивчають природу лідерства, тим самим збільшуючи вашу здатність керувати складними питаннями в майбутньому.

Модулі

 • Дисертація
 • Професійне судження та прийняття рішень
 • Нагляд лікарів-практиків у галузі охорони здоров'я та соціального обслуговування
 • Навички досліджень
 • Сутність лідерства
 • Організаційний аналіз

Оцінка

Будуть використані різноманітні оцінки, включаючи презентацію, спостереження, побудову стосунків та дослідницькі навички, ІКТ, критичне мислення та аналіз, які розроблені для підвищення вашої професійної майстерності. Ми очікуємо, що студенти внесуть ранній та вагомий внесок у покращення свого робочого місця.

Кар'єра та подальше навчання

Мета цього курсу - покращити ваші перспективи працевлаштування та дати можливість досягти особистих цілей навчання. Випускники цього курсу зможуть розвивати свою кар’єру на власному робочому місці або шукати можливості просування в межах ширшої галузі охорони здоров’я та соціальної допомоги. Сюди входять статутні, приватні, незалежні та добровільні постачальники. Типові маршрути просування кар'єри та навчання для студентів магістрів також включають такі напрями, як викладання або подальше академічне навчання (наприклад, докторантура).

Підтримка

Навчання в БГУ - це досвід, орієнтований на студентів. Персонал та студенти працюють разом у доброзичливій та сприятливій атмосфері як частина інтимної громади університету. Ви будете знати кожного персоналу особисто і будете впевнено звертатися до них за допомогою та порадою, а співробітники впізнають вас не просто з приводу, але як особистості з унікальними талантами та інтересами. Ми будемо там, щоб підтримати вас, особисто та академічно, від індукції до закінчення навчання.

** 2 000 фунтів міжнародних стипендій. Успішні знижки будуть надані на інформацію, що міститься в особистій заяві. Комісія з нагородження буде проведена від старших членів установи.

Прийом

Про Школу

Запитання