We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Введення

Як одна з провідних шкіл медицини та реабілітації в країні, Сарджент поєднує видатні викладачі, складні академічні програми та найсучасніші заклади, щоб забезпечити суворе навчання та зразковий клінічний досвід. Наш міждисциплінарний підхід вміщує всі наші клінічні програми під одним дахом; це середовище відображає майбутнє охорони здоров'я та сприяє глибокій оцінці роботи в різних професіях.

Сарджент, де проживає понад 1300 студентів та 450 аспірантів, пропонує тісне середовище для малих коледжів у великому різноманітному дослідницькому університеті. Професори підтримують та доступні та мають справжній зв'язок зі своїми студентами. До складу Сарджентського факультету входять деякі найбільш шановані лідери в галузі охорони здоров'я та реабілітації.

Місія Бостонського університетського коледжу наук про здоров'я та реабілітацію: Сарджентський коледж полягає у просуванні, збереженні, розповсюдженні та застосуванні знань у галузі охорони здоров'я та реабілітації. Коледж BU Sargent прагне створити середовище, яке сприяє критичному та інноваційному мисленню, щоб найкраще задовольнити потреби суспільства у галузі охорони здоров'я.

Диплом Сарджентського коледжу готує студентів до різноманітної корисної та затребуваної кар’єри. Довідник Бюро статистики праці США "Професійний прогноз" оцінює кардинальну кар'єру серед тих, хто має найвищий потенціал зростання серед усіх відстежуваних професій.

Сфера охорони здоров’я динамічна, різноманітна і швидко зростає, а також можливості для затребуваних медичних працівників.

У Sargent ви отримаєте перевагу, навчаючись у провідному міжнародному науково-дослідному закладі з найвищими програмами. У всіх чотирьох відділах ми готуємо учнів таким чином, як це мало хто може здобути.

Програма міжпрофесійної освіти Сарджент (IPE) заохочує студентів різних кафедр до подальшого розуміння різних професій охорони здоров’я та розвитку навичок, необхідних для досягнення успіху в роботі в командах.

Розташування

  • Boston

    Commonwealth Avenue,635, 02215, Boston

    Запитання