Brunel Medical School

Brunel Medical School

Brunel Medical School

Введення

5-річний MBBS Брунеля дає змогу закінчити навчання з медичними знаннями та професійними навичками, які знадобляться вам як новому лікарю, готовому до подальшого навчання у Великобританії чи за кордоном.

Для вступу у вересні 2023 року для іноземних студентів є 120 місць

Brunel Medical School присуджує ряд стипендій з медицини

Ваше навчання в Brunel буде базуватися на команді, керуватись технологіями та орієнтуватися на пацієнта, готуючи вас до майбутньої медичної практики. Командне навчання (TBL) є основним підходом до навчання в перші роки. Це перевернутий підхід до класу з акцентом на частому моніторингу навчання та інтерактивній командній роботі.

З першого семестру ви дізнаєтеся про догляд за пацієнтами під час спілкування під наглядом із реальними пацієнтами через регулярне розміщення в хірургічних кабінетах загальної практики.

На 3 році ви почнете проходити клінічну практику в лікарнях; розташований на заході Великого Лондона та південно-східній Англії.

Школа має на меті трансформувати медичну освіту та практику охорони здоров’я через освіту, дослідження в поєднанні з міждисциплінарним залученням громади. Випускники медичного факультету Brunel піклуватимуться про своїх пацієнтів і громади з добротою, професіоналізмом і командною роботою.

З вересня 2021 року ми раді запровадити 5-річний ступінь бакалавра з медицини, який веде до присудження бакалавра медицини, бакалавра хірургії (MBBS). Новий Brunel Medical School є частиною коледжу здоров’я та наук про життя. Наш 5-річний MBBS з медицини відкритий для студентів з-за меж Великобританії та ЄС. При першій нагоді ми будемо обговорювати з Health Education England та Office for Students, щоб ми могли найближчим часом запропонувати наш ступінь медицини студентам з Великобританії та ЄС (буде підтверджено).

Навіщо вивчати медицину в Brunel?

Клінічні заклади охоплюють Лондон і південно-східну Англію

 • Під час медичних досліджень у Brunel ви проходите широкий спектр клінічних стажувань. Тут ви не просто будете спостерігати, ви матимете можливість застосувати свої клінічні знання до реальних клінічних ситуацій.

Стипендії

 • Brunel Medical School присудить 10 стипендій спеціально для MBBS Medicine на вступ 2021/22. Для отримання інформації відвідайте веб-сторінку стипендій.

Акцент на громадську медицину

 • Захоплюючим елементом нашого MBBS з медицини є те, як ви будете застосовувати свої клінічні знання в наших місцевих спільнотах. Ви побачите «ширшу картину», дізнавшись, як забезпечити гарне здоров’я для всіх, а не лише для одного пацієнта. Цей цінний досвід, отриманий на місцевому рівні, можна застосувати на благо громад у всьому світі.

Вивчайте науку та «мистецтво» медицини

 • Тут, у Brunel, ми не викладаємо науки ізольовано, вам потрібно знати, чому ви навчаєтесь. Ви дізнаєтеся все про медицину – як лікарі використовують сучасні наукові дослідження, щоб допомогти прийняти рішення. Ви також дізнаєтесь про «мистецтво» медицини – як доказова медицина застосовується до кожного пацієнта, якого ви побачите.

Готуйтеся до «світової» медицини

 • Ми надамо спеціальні поради, підтримку та керівництво для тих, хто бажає пройти USMLE або MCCEE .
 • Ви дізнаєтесь про виклики 21-го століття, з якими ми стикаємося, їхній вплив на здоров’я та як це пов’язано з практикою догляду за пацієнтами. Ви відкриєте для себе важливість профілактики, охорони здоров'я, реабілітації та інших аспектів клінічної медицини в глобальному масштабі. Ми підготуємо вас до медичної практики не лише у Великобританії та вашій країні, але й на світовому рівні.
 • Розвинений «цифровий» світ - Завдяки нашій інноваційній навчальній програмі ви відчуєте низку технологій, напр. штучний інтелект, робототехніка, віртуальна реальність та надання віртуальних консультацій.
 • Країни, що розвиваються. Ви навчатиметеся медичній практиці, розглядаючи ознаки та симптоми пацієнта без багатьох аспектів сучасних технологій. У деяких випадках без електрики!

Первинна медична кваліфікація

 • Медичний ступінь Великобританії визнається в усьому світі. Ви закінчите навчання з первинною медичною кваліфікацією, яка надає вам тимчасову реєстрацію в GMC і ліцензію на практику на посадах Foundation Year 1 / Residency Year 1.

Будьте частиною нашої міжнародної спільноти

 • Студенти всього світу називають Брюнеля домом, чим ми надзвичайно пишаємося. Фактично, у Brunel представлено 150 країн світу, що дає вам можливість жити та навчатися як частина різноманітної глобальної спільноти.

Гарантоване проживання студентів у нашому кампусі Західного Лондона

 • Ми маємо понад 4500 сучасних, комфортабельних і безпечних кімнат із різноманітними варіантами розміщення на кампусі.

130580_Box-image-x700.jpg

«Ми пишаємося нашою медичною школою світового класу в Брунелі, яка має на меті підготувати вас до медицини 21-го століття в різних клінічних і громадських умовах. Зокрема, ми будемо впроваджувати знання та розуміння інтегрованих систем догляду, у яких як фізичне, так і психічне здоров’я все більше надається в суспільстві за підтримки прогресу в наданні цифрових технологій. Ми будемо готувати лікарів зі знаннями, навичками, гнучкістю та орієнтацією на пацієнта, щоб практикувати медицину по всьому світу».

Професор Пол Гелвелл

Віце-ректор і декан коледжу охорони здоров’я та наук про життя

Розташування

 • Uxbridge

  Brunel University London, Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

  Запитання