© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

Введення

Brunel University London , названий на честь британського впливового інженера Ісамбарда Королівство Брунель, постійно надає успіхи в навчанні з моменту відкриття своїх дверей у 1966 році. За більш ніж 50-річну викладацьку освіту університет отримав кілька відзнак і в даний час названий 34-м у світі міжнародний прогноз (Times Higher Education World Rankings 2020).

Університет пишається своїми відомими науковцями, які розробляють програми Брунеля та проводять свої всесвітньо відомі дослідження. Ці викладачі готують випускників до винагороди за кар’єру, надаючи навички реального світу для застосування на робочому місці.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Історія та освіта

Brunel University London названий на честь одного з найвидатніших британських інженерів Ізамбарда Кінгомда Брунеля. Кілька випускників Брунеля стали лідерами в академічних колах громадської охорони здоров'я, у таких сферах, як економіка громадської охорони здоров'я та контроль інфекційних захворювань, а також у галузях інженерії виробництва, цивільного будівництва, сфери обслуговування та уряду.

Університет послідовно прагне дотримуватися академічних стандартів, встановлених Кодексом Великобританії про якість вищої освіти, опублікованим Агенцією з забезпечення якості, який встановлює національні очікування, які повинні відповідати всім вищим навчальним закладам Великобританії. Процеси та процедури університету послідовно відповідають Рамці кваліфікацій вищої освіти в Англії, Уельсі та Північній Ірландії (FHEQ), щоб забезпечити високі академічні стандарти та якість освіти, яких очікували студенти та випускники.

У Brunel ви навчаєтесь із пристрасними науковцями, які є шанованими експертами у своїх галузях. Ці вчені прагнуть допомогти вам розвинути освітні та особисті навички, необхідні для успіху після закінчення навчання.

Дослідження

Brunel University London прагне до провідних світових досліджень та поєднує академічну суворість з потребами уряду, промисловості та сектору прибутку та некомерції у всьому світі - забезпечуючи творчі рішення для складних викликів для забезпечення економічної, культурної та соціальної вигоди.

Інтернет-навчання

Інтернет-платформа Brunel дозволяє вам вивчати свою програму в той час і місце, яке відповідає вашому графіку та поза зобов'язаннями. Функція веб-конференції університету дозволяє взаємодіяти зі своїми однокурсниками та має спільний доступ до прямих відеофільмів.

Під час навчання у вас буде доступ до:

 • Залучення навчальних матеріалів: Ваші ресурси включають відео лекції, тематичні дослідження, форуми класів та подкасти.
 • Підтримка та керівництво: Ваш викладач програми буде проводити вас через ваш академічний розвиток під час навчання.
 • Ваш віртуальний кампус: навчайтеся з будь-якого місця та будуйте зв’язки з однодумцями-професіоналами по всьому світу.
 • Відкрита бібліотека: Інтернет-студенти мають повний доступ до розширеної цифрової бібліотеки Брунеля для книг, статей та електронних ресурсів.

Чому вибирають нас

 • Brunel University London належить до числа 25 найкращих університетів Великобританії за стартовими зарплатами.
 • 72% провідних світових/міжнародних результатів досліджень.
 • Входить до 40 найкращих науково-інтенсивних університетів, 58-ме місце в рейтингу Times Higher Education Impact Rankings 2022.
 • Brunel University London посідає 4 місце у Великобританії та 20 місце у світі за міжнародними перспективами, згідно з Times Higher Education World University Rankings 2023.
 • Brunel озброює випускників практичними навичками для вирішення проблем суспільства в глобальному масштабі та готує їх за допомогою наукової освіти від досвідчених викладачів.
 • Навчайтеся будь-коли та будь-де зі 100% онлайн-ступенями.

Відгуки учнів

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • London

  London, Великобританія

  Запитання