Keystone logo
Camelot College

Camelot College

Camelot College

Введення

Camelot College був заснований Ронні Л. Вільямсом 1 травня 1986 року з його щирого бажання забезпечити освіту та професійну підготовку безробітних та неповноправних людей у бізнесі та медичній галузі.

Перші заняття в Camelot College розпочались 12 травня 1986 року в Батон-Руж, штат Луїзіана, на бульварі Вуддейл, 2618 (Віндзорська судова контора Плаза - колишній офісний парк Белльмонт) за контрактом на навчання в класі з Адміністрацією партнерства з питань підготовки кадрів. Вони отримали ліцензію Департаменту освіти штату Луїзіана 28 серпня 1986 р. З цього часу коледж, акцентуючи увагу на досконалості освіти та працевлаштуванні, навчив та розмістив багатьох випускників на робочих місцях у парафії Східний Батон-Руж та прилеглих районах. . Camelot College даний час Camelot College є акредитованою компанією в Південно-Центральному бюро кращого бізнесу і працює з 1995 року.

Camelot College продовжує робити акцент на досконалості освіти та працевлаштуванні і створений як життєво важливий вищий навчальний заклад у Південному регіоні.

Розташування

  • Baton Rouge

    Wooddale Boulevard,2618, 70805, Baton Rouge

    Запитання