Canadian College Of Emergency Medical Services

Canadian College Of Emergency Medical Services

Canadian College Of Emergency Medical Services

Введення

Як неурядовій діловій організації, що базується в Едмонтоні, Альберта, Канада, нам пощастило пережити зростання та процвітання нашої дивовижної провінції та країни. Ми надали свій досвід у навчанні та консультаціях у Канаді, США та у всьому світі. Наші викладачі зареєстровані у відповідних медичних дисциплінах та підтримують свою професійну кваліфікацію.

Ми співпрацюємо з промисловістю, некомерційними групами та багатьма постачальниками медичних послуг суміжних країн, необхідних для підтримки своєї професійної безперервної освіти.

Наші програми надаються приватно для наших клієнтів у їхніх місцях. Ми також пропонуємо індивідуальні приватні репетитори, а також невеликі класи по 5 і менше з гнучким робочим часом та зменшення стресу під час роботи у великому класі.

Однією з наших унікальних ролей є надання навчальних пропозицій Національної асоціації ЕМТ на курсах травматизму, медичних та тактичних сертифікатів. Фактично, Грег Кларкс, наш президент, був волонтером у якості канадського координатора курсів PHTLS, AMLS та EPC NAEMT з кінця 90-х років до 2015 року. Він також був нагороджений премією Мері-Енн Таллі за інструктора EMT року від НАЕМТ. Цю престижну нагороду ще ніколи не присуджували канадському викладачу EMS!

Розташування

Розташування
  • 91 Avenue Northwest,4720, T6B 2L1, Edmonton

Запитання