Canadian College Of Massage & Hydrotherapy Програма прискореної масажної терапії
Canadian College Of Massage & Hydrotherapy

Програма прискореної масажної терапії

16 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 16 950 *

На кампусі

* Внутрішнє навчання студентів; $ 24,500 Міжнародне студентське навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

campus2

Якщо ви - майбутній студент, який шукає більш цілеспрямований графік і бажає взяти нашу програму дипломів MT в більш короткий термін, цей варіант може бути для вас. Прискорена програма пропонує таку ж якісну навчальну програму та виняткову інструкцію в коротший термін без перерв, пропонованих у 21-місячній програмі.

Огляд семестру

Семестр 1

На початку нашої 2218-годинної програми, заснованої на компетентності, студенти вводять анатомію опорно-рухового апарату, включаючи пальпацію та кінезіологію, яка є основною базою експертів для масажистів. Крім того, студенти починають свою подорож вивчаючи масаж і навички оцінки, необхідні для початку клінічної практики. Нарешті, суб'єкти етики, професіоналізму та спілкування в рамках терапевтичних відносин підтримують їх у розумінні та виконанні своєї ролі як професіонала охорони здоров'я.

Семестр 2

Патології вводяться в цьому терміні, при цьому особливо враховуючи ті клінічно значимі умови. Масові навички та оцінки стають все більш обширними, і студенти отримують свою першу можливість практикувати на публіці, беручи участь у студентських інтернатних та громадських клініках. Гідротерапія починається в цей термін, який наказує учням використовувати воду і температуру лікування. Важливість досліджень в практиці масажної терапії як учня вчать доступ, ретельне вивчення та проведення досліджень. Розглянуто положення про масажну терапію та управління бізнесом.

Семестр 3

Масажні та оціночні навички стають більш специфічними для регіонів або систем тіла, а клінічний фокус стає більш специфічним для конкретних умов і включає в себе призначення клініки на дому. Студенти продовжують будувати та розвивати свої навички критичного мислення та міркування шляхом вивчення конкретних ситуацій та практичного досвіду. Студенти продовжують будувати знання з анатомії та фізіології всіх систем організму з акцентом на нервовій системі.

Семестр 4

У кінцевому терміні програми масаж та навички оцінки стають більш розвиненими, а клінічне застосування стає ще цікавішим та складним. Студенти починають розуміти, як ліки та інші види терапії використовуються разом із масажною терапією, і мають можливість об'єднати свої знання, навички та здібності, отримані протягом всієї програми, а підготовка до проведення провінційних чи кваліфікаційних іспитів.

Вартість і оплата

Плата за навчання може бути змінена на розсуд коледжу за допомогою попереднього повідомлення.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Співробітник мистецтв з кінезіології та оздоровчого мистецтва
    • Los Angeles, США
  • один рік - магістр психологічної медицини / психічного здоров'я
    • Lübeck, Німеччина
  • Доктор медичних наук з комплементарної медицини
    • Johannesburg, Південно-Африканська Республіка