Canadian College Of Massage & Hydrotherapy Програма реєстрації масажної терапії
Canadian College Of Massage & Hydrotherapy

Програма реєстрації масажної терапії

21 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 16 950 *

На кампусі

* Внутрішнє навчання студентів; $ 24,500 Міжнародне студентське навчання

Введення

Кампус

Найкращий вибір в освіті та тренінгу з реєстрової масажної терапії

Наша відома програма МТ доставляється через 21 місяць. Цей варіант надає студентам, які навчаються у цій програмі, "літнім перервою" між роком та роком два. Це дає невеликий додатковий час, який можна було б використати для оновлення та інтеграції знань та навичок, які вивчаються на сьогоднішній день.

Огляд семестру

Семестр 1

На початку нашої 2218-годинної програми, заснованої на компетентності, студенти вводять анатомію опорно-рухового апарату, включаючи пальпацію та кінезіологію, яка є основною базою експертів для масажистів. Крім того, студенти починають свою подорож вивчаючи масаж і навички оцінки, необхідні для початку клінічної практики. Нарешті, суб'єкти етики, професіоналізму та спілкування в рамках терапевтичних відносин підтримують їх у розумінні та виконанні своєї ролі як професіонала охорони здоров'я.

Семестр 2

Патології вводяться в цьому терміні, при цьому особливо враховуючи ті клінічно значимі умови. Масові навички та оцінки стають все більш обширними, і студенти отримують свою першу можливість практикувати на публіці, беручи участь у студентських інтернатних та громадських клініках. Гідротерапія починається в цей термін, який наказує учням використовувати воду і температуру лікування. Значення досліджень у практиці масажної терапії досліджується, коли студентам навчається доступ, ретельне вивчення та проведення досліджень. Розглянуто положення про масажну терапію та управління бізнесом.

Семестр 3

Масажні та оціночні навички стають більш специфічними для регіонів або систем тіла, а клінічний орієнтація стає більш специфічною для конкретних станів, і включає призначення лікарів для дому. Студенти продовжують будувати та розвивати свої навички критичного мислення та міркування шляхом вивчення конкретних ситуацій та практичного досвіду. Студенти продовжують будувати знання з анатомії та фізіології всіх систем організму з акцентом на нервовій системі.

Семестр 4

У кінцевому терміні програми масаж та навички оцінки стають більш розвиненими, а клінічне застосування стає ще цікавішим та складним. Студенти починають розуміти, як ліки та інші види терапії використовуються разом із масажною терапією, і мають можливість об'єднати свої знання, навички та здібності, отримані протягом всієї програми, а підготовка до проведення провінційних чи кваліфікаційних іспитів.

Про Школу

Запитання