Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Carol Davila University Of Medicine And Pharmacy

Введення

Будівництво медичного факультету було завершено та урочисто відкрито 12 жовтня 1903 року, в день відкриття статуї Керол Давіли. Ініціатива побудови пам'ятника Давілі була висунута на першому національному медичному конгресі, який відбувся в Бухаресті в жовтні 1884 р. Статуя, цінна робота Керол Сторк, була відлита з бронзи в майстернях Бухарестської школи мистецтв і ремесел.

Інавгурація палацу являє собою важливу дату в еволюції медичної освіти в Бухаресті. Нове місце призвело до значних поліпшень у роботі лабораторій, організації практичних робіт та всієї дидактичної діяльності. Деякий час у ньому також розміщувалася частина розділу «Аптека».

Незважаючи на труднощі, що виникли, національна школа медицини та фармації розвивалася поступово, і 12 листопада 1869 року стало можливим створення Бухарестського медичного факультету. Факультет відкрив свої курси 22 листопада 1869 р. Це був перший медичний факультет Бухарестського університету і, одночасно, в нашій країні; завдяки цьому медичній науці вдалося нав'язати себе як в Румунії, так і за її межами.

Розташування

  • Bucharest

    Bulevardul Eroii Sanitari,8, 050474, Bucharest

    Запитання