Casa Loma College

Casa Loma College

Casa Loma College

Введення

Casa Loma College - це приватна установа, затверджена для роботи Каліфорнійським бюро приватної післядипломної освіти.

Casa Loma College спеціалізується на забезпеченні найвищих стандартів освіти, обслуговування та досконалості в суміжних медичних дисциплінах. Наші програми розроблені з урахуванням мінливих потреб наших студентів шляхом створення ефективних засобів навчання, які розширюють доступ до навчання та надають можливість дорослим розвивати знання та навички, необхідні для досягнення своїх професійних цілей.

Casa Loma College вважає, що освіта - це безперервний процес. Це дозволяє людині здійснювати навчальну діяльність, необхідну для особистісного та професійного зростання.

Коледж присуджує такі ступені: RN бакалавру бакалаврських наук з медсестер, BS Allied Health Leadership and Management, Associate of Science Diagnostic Medical Sonography; Доцент прикладних наук з магнітно-резонансної томографії та доцент прикладних наук у галузі фізичного терапевта.

Ми дуже пишаємось успіхом наших студентів. Ми віримо, що їх успіх є результатом якісної освіти та навчання в Casa Loma College , наших відданих викладачів та адміністраторів та ресурсів, які ми надаємо кожному студенту.

Будучи приватною некомерційною каліфорнійською корпорацією, Casa Loma College управляється Радою регентів.

Розташування

Розташування
  • Kester Avenue,6725, 91405, Los Angeles

Запитання