Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Case Western Reserve University School of Dental Medicine

Введення

Стоматологічна школа була організована 21 червня 1892 року як стоматологічний факультет Університету Західного заповідника і відкрилася у вересні 21 студентом. Перші 25 років свого існування школа розташовувалася в центрі Клівленда, на Східній Дев'ятій вулиці та Сент-Клер.

У 1917 році Стоматологічна школа стала невід'ємною частиною університету із будівлею на Адельберт-роуд.

Фотографія з 1917 року школи стоматологічної медицини, розташованої на Адельберт-роуд в Клівленді, штат Огайо.

У 1969 році він переїхав у будівлю, що прилягає до Медичного факультету, Школи медсестер та університетських лікарень Клівленда в рамках великого проекту розширення університету. Цей крок зробив його одним із найповніших та найсучасніших навчальних та дослідницьких підрозділів у країні, де міститься 368 студентів DDS, 70 аспірантів та 250 крісел для пацієнтів. У 2003 році назва школи офіційно змінилася з Школи Стоматології на Школу Стоматології, а запропонований ступінь змінився з Доктора Стоматологічної Хірургії (ДДС) на Доктора Стоматології (ДМД). З часу своєї організації він присвоїв ступінь приблизно 4900 випускникам.

Фотографія 2003 року Школи стоматологічної медицини, розташованої на Адельберт-роуд в Клівленді, штат Огайо.

Фото діючої школи стоматології (вхід до клініки).

У 2019 році школа переїхала до павільйону Шейли та Еріка Самсона та будівлі стоматологічної клініки в студентському містечку охорони здоров’я університету Case Western Reserve та клініки Клівленда. У павільйоні Самсон площею 477 000 квадратних метрів проживають студенти-стоматологи, медсестри, медики та асистенти. Перебування під одним дахом та проведення декількох занять, які всі вони пройдуть разом, заохочує спілкування та співпрацю, необхідні у швидкому темпі охорони здоров’я.

Розташування

  • Cleveland

    Euclid Avenue,10900, 44106, Cleveland

    Запитання