Chung Shan Medical University

Chung Shan Medical University

Chung Shan Medical University

Введення

Через дефіцит стоматологів у післявоєнну еру в 54-х роках на Тайвані, доктор Джу-Чуан Чоу заснував Chung Shan Medical University ) з метою підготовки стоматологів. Школа була названа на честь доктора Сунь Ят-Сена, що називається Чунг-Шань, на знак визнання його патріотизму. Попит на підвищення інституту до рівня коледжу з часом зростав. Після великих зусиль та впровадження програм у 1977 році Міністерством освіти наша школа отримала перехід до медичного та стоматологічного коледжу Чунг Шань. Проте ми продовжували прогресувати і розширюватися. У 2001 році інститут був реорганізований як Chung Shan Medical University (CSMU).

В даний час CSMU складається з чотирьох коледжів, які є Медичним коледжем, Коледжем оральної медицини, Коледжем медичних наук і технологій, Коледжем охорони здоров'я та управління, Коледжем медичних гуманітарних наук. Є 21 академічний факультет та 18 інститутів аспірантів. У нас є близько 450 штатних викладачів, 250 викладачів за сумісництвом та 260 співробітників, що працюють у кампусі. І зараховується близько 7566 студентів та аспірантів.

Крім того, як медичний університет, у нас є чотири афілійовані лікарняні округи - район Да-Цзин, район Чунг-Кан, район Вень-Сінь та район Чунг-Шинг. Кожен район має свої спеціальності та найсучасніші клінічні установи, наприклад, перша машина для сканування ПЕТ на Тайвані.

Розташування

  • 110號

    Section 1, 40201, 110號

    Запитання