Keystone logo
Claremont Graduate University School of Community and Global Health (SCGH)

Claremont Graduate University School of Community and Global Health (SCGH)

Claremont Graduate University School of Community and Global Health (SCGH)

Введення

Чому Школа громадського та глобального здоров’я?

Ми пропонуємо родюче наукове середовище, де студенти наук, охорони здоров’я, уряду, бізнесу, громадянського суспільства та громади співпрацюють із викладачами світового класу у вирішенні творчих проблем, що призводить до нововведень у зміцненні здоров’я, втручанні у захворювання та оцінці політики. Настроюване та подвійне програмування аспірантури - в межах від охорони здоров’я та психології до оцінки та управління - розширює вашу здатність сприяти змінам у публічній сфері та готує вас до корисної, прибуткової роботи, яка робить реальну різницю.

Факти та статистика

Школа громадського та глобального здоров'я (SCGH) була заснована в 2008 році для вирішення загроз громадському здоров'ю 21-го століття, включаючи прискорені зміни в глобальній популяції та стрибки проблем, пов'язаних зі здоров'ям, які можна запобігти.

У липні 2008 року викладачі SCGH розробили інноваційну магістерську програму охорони громадського здоров'я (MPH) у галузі громадського та глобального охорони здоров'я, а потім доктора наук програма з наук про зміцнення здоров’я та докторська ступінь з питань громадського здоров’я (DrPH).

В даний час у школі є:

  • 143 нинішні студенти за всіма програмами
  • 15 відсотків іноземних студентів
  • Співвідношення студентів до викладачів 14: 1
  • 10 штатних викладачів
  • 193 випускники, в тому числі випускники весни 2019 року

Розташування

  • Claremont

    East 10th Street,150, 91711, Claremont

    Запитання